Promóter

  • Cég neve

    Finance Sales Hungary Kft.

    - Baja, 6500 Baja, 2330 Dunaharaszti, 2120 Dunakeszi, 2100 Gödöllő, 2316 Tököl, 2600 Vác, 2030 Érd, Budapest, 6300 Kalocsa, 3700 Kazincbarcika, 3600 Ózd, 7600 Pécs, 4600 Kisvárda, 3600 Ózd, 3100 Salgótarján, 2500 Esztergom, 7400 Kaposvár, 8360 Keszthely, 2900 Kom

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Promóter

A Finance Sales Hungary Kft. egy megbízható és tapasztalt vállalat a pénzügyi szektorban, amely már 1996 óta van jelen a piacon és jelenleg is kiemelkedő a pénzügyi szolgáltatások terén. Tevékenységi köre széleskörű, magában foglalva az értékesítést, tanácsadást és egyéb pénzügyi szolgáltatásokat, ügyfelei számára segítséget és megoldást nyújtva a pénzügyeik kezelésében céljaik eléréséhez.

Főbb feladatok, munkák:

  • Egy kihelyezett pénzügyi ponton támogatod a tanácsadó kollégánk munkáját
  • A bevásárlóközpontba betérő vásárlók figyelmét felkelted, párbeszédet kezdeményezel
  • Figyelmet fordítasz az ügyfelek igényeire, kérdéseire, és igyekszel megoldást találni rájuk
  • Az érdeklődő vásárlók részére bemutatod az elérhető kedvezményeket, szolgáltatásokat, majd átadod tanácsadó kollégának bővebb tájékoztatásért

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Végzettséged nem számít
  • Esetleges elutasítást követően tartsd fenn a pozitív hozzáállást
  • Legyen magabiztos a fellépésed
  • Legyél nyitott, bátor, ne félj az emberektől
  • Mindig legyél optimista és motivált

Amit kínálunk:

  • Minden hónapban megkapod a fix alapbéred
  • Igény alapján a teljes- és részmunkaidőt is biztosítjuk, akár a hétvégi beosztást is
  • Havi tervszámok teljesítése esetén jövedelmed meghaladja a nettó 350 000 Ft-ot, de van olyan kollégánk aki 420 000 Ft-ot visz haza
  • Az általad megszólított és szolgálatást igénylő ügyfelek számától függően növekszik majd az órabéred
  • Baráti-, és családbarát munkahelyet biztosítunk
  • A munkába járásodat 100%-ban támogatjuk (NAV előírásai szerint)
  • Előrelépési lehetőséget is biztosítunk, igény esetén pénzügyi tanácsadó munkatárs is lehetsz később

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hostess/Host, Animátor
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Amennyiben hirdetésünk elnyerte tetszésedet, küldd el önéletrajzodat lakhely megjelöléssel!