Promo Van Driver

  • Cég neve

    MYK Partner Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Nettó 600e - 650e Ft havi bér Nettó 60e - 65e Ft havi bónusz

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A Beta Hungary Kft. termékeinek aktív bemutatása a Végfelhasználók és Partnerek körében a vállalati bemutató furgon használatával
  • Partnerek és Végfelhasználók látogatása az ország egész területén
  • Látogatások leszervezése, heti túraterv készítése és lebonyolítása a Területi képviselőkkel, a marketing osztállyal és a Partnerekkel együttműködve
  • Rendelések, igények összegzése és továbbítása Partnereink felé
  • Korábbi látogatások és érdeklődések lekövetése
  • Heti riport készítése (napi szinten, illetve látogatásonként vezetve), beszámolás a Kereskedelmi igazgató és az Ügyvezető felé
  • A cég termékeinek teljes körű bemutatása, értékesítési érvek ismertetése, SZAKMAI tanácsadás
  • Állandó, szoros kapcsolattartás Partnereinkkel és kollégáinkkal, szóban és írásban egyaránt
  • Piaci információk összegzése, változások követése, dokumentálása
  • Termékbemutatók tartása rendezvényeken, szakmai és nyílt napokon
  • A bemutató furgon állapotának felügyelete, állandó tisztán tartása

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • A vezetés, illetve a hosszú túrautak szeretete (munkavégzés az ország egész területén)
  • Beta Road Show: heti 1-2 alkalommal vidéki, önálló, „ott alvós” körutak
  • Mobil, független, önálló munkavégzés, a saját tevékenység megszervezésének készsége
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (elsősorban Excel és Outlook levelezés)
  • Műszaki háttér (pl. gépésztechnikus, autószerelő)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Terhelhetőség, sikerorientált, optimista személyiség
  • Pro-aktivitás, önálló gondolkodás
  • Felelősségtudat, rugalmasság, megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Műszaki végzettség vagy szerviz tapasztalat (személyautó és/vagy tgk.)
  • Hasonló, önálló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Területi értékesítési tapasztalat bármilyen műszaki területen
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (olasz anyavállalatnál történő betanulás és további termék tréningek okán)
  • A bemutató furgon (Iveco Daily) biztonságos tárolásának biztosítása munkaidőn kívül

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Teljesítményen alapuló juttatás
  • Összetartó, lendületes, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Stabil, nemzetközi háttér

Céginformáció

A Beta Hungary Kft, a nemzetközi és hazai viszonylatban is nagy múlttal rendelkező, professzionális kéziszerszámokat gyártó és forgalmazó olasz BETA Utensili S.p.A. magyarországi leányvállalata keresi új kollégáját.

A "jelentkezem " gomra kattintást követően, kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát!