Projektvezető (út-, közmű-, mélyépítés)

  • Cég neve

    Stravaco Kft.

  • Munkavégzés helye

    6710 Szeged, Szabadkai út 110.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Projektcsapat működésével kapcsolatos operatív feladatok ellátása
  • Építésvezetők, művezetők irányításában való közreműködés, hatékony termelés elősegítése
  • Kivitelezési ütemtervek elkészítése és betartatása
  • Erőforrások ütemezésében való részvétel, egyeztetés a logisztikával
  • Anyagok esetleges kiváltásának, érkeztetésének megszervezése, közvetlen kapcsolattartás a beszerző kollégákkal
  • Projektek pénzügyi kontrollálása, kiadások nyomon követése, riportok készítése
  • Közvetlen kapcsolattartás a megrendelővel és az alvállalkozókkal
  • Kooperációkon való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (közlekedésépítés, vízépítés, mélyépítés)
  • Út- és közműépítésben szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Mobilis kolléga a projekt helyszíneket tekintve
  • Irodai munkavégzés a szegedi irodában

Előnyt jelent

  • Felelős műszaki vezetői jogosultságok megléte (MV-KÉ, MV-VZ, MV-M);
  • Saját erőforrás alapú kivitelezésben is szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú karrierlehetőséget és folyamatos szakmai fejlődést kínálunk

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló

Céginformáció

Cégcsoportunk 1992 óta van jelen az építőiparban Magyarországon. Megrendelőink többségében Önkormányzatok. Fő profilunkba tartozik a közlekedésépítési, vízépítési és környezetvédelmi beruházások megvalósítása.
A sikeres működésünk és dinamikus fejlődésünk okán folyamatosan bővülünk. A növekedés során olyan szakemberekkel szeretnénk bővülni, akikkel Társaságunk is folyamatosan szintet lép és hosszú távon tervezhet.
Abban hiszünk, hogy akkor lehetünk igazán sikeresek, ha hitelesek tudunk maradni minden téren és ezt közvetíteni tudjuk a megrendelőink és a kollegáink felé is.

  • szakmai önéletrajz (releváns tapasztatokkal) megküldésével és nettó bérigény megjelölésével