Projektvezető

  • Cég neve

    SCHNEIDER Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Feladatok:
- Teljes generálkivitelezésű projektek lebonyolítása a tervezéstől az átadásig
- Árajánlat készítésekben aktív részvétel
- Projektcsapat és alvállalkozók átfogó szakmai koordinálása
- Kapcsolattartás a megrendelővel, alvállalkozókkal, projekt csapattagokkal
- Projektterv készítése, annak folyamatos kontrolja
- Pénzügyi terv készítése, folyamatos szigorú nyomon követése, aktualizálása
- Heti riportolás
- Kockázatkezelés

Elvárások

Elvárások:
- Építőmérnöki végzettség
- Magasépítésben, generálkivitelezésben szerzet tapasztalat
- FMV megléte (előny, de nem elvárás)
- B kategóriás jogosítvány
- Vezetői képességek
- Proaktív személyiség
- Számítógépes ismeretek (MS Office, AutoCad)
- Önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

Előnyök:
- Német/angol nyelv ismerete
- Acélszerkezet gyártásban, szerelésben szerzett projektvezetői tapasztalat (előny, de nem elvárás)

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
- Stabil vállalati háttér, korrekt bérezés
- Céges gépjármű
- Céges mobiltelefon, laptop
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Eredményfüggő év végi prémium
- Ajánlási bónusz
- Jól felszerelt konyha
- Összetartó, családias légkör
- Támogató vezetés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények

Céginformáció

Cégünk – a Schneider Kft – 1991 óta működő, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. Ma Magyarország egyik vezető, daruberendezéseket komplett szolgáltatással együtt kínáló vállalkozása, de jelen vagyunk Magyarország mellett Romániában és Bulgáriában is.
Eredeti ABUS minőséget, szolgáltatást, garanciális, szerviz és alkatrész hátteret nyújtunk.
A folyamatos szervezetfejlesztés révén bővíteni kívánjuk munkavállalóink körét, ezúttal új PROJEKTVEZETŐ munkatársunkat keressük Acélszerkezet Üzletágunk bővítéséhez.

A "Jelentkezem" gombra kattintva csatolja önéletrajzát, motivációs levelét, referenciáit.