REVO-TEC Gépipari Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Projektvezető (gépgyártás, automatizálás)

  • Cég neve

    REVO-TEC Gépipari Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    9028 Győr, Fehérvári út 75.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Szerszám, önálló berendezés, szerelősori projekteket irányítasz az egyedi gépgyártás területén:

  • Te tárod fel a vevői igényt, pontosítod, megvalósíthatóság szempontjából értékeled, amit a vevő megálmodott,
  • aktív részese vagy az árajánlatadás folyamatának,
  • kompletten menedzseled a rád bízott projekteket, adminisztratív és szervezési szempontból, nemzetközi környezetben is,
  • ellenőrzöd a gépek és berendezések tervezési és gyártási dokumentációit,
  • gondos gazdaként követed a projekted megvalósítását,
  • utógondozod a projekteket, kezeled a reklamációkat,
  • folyamatosan kapcsolatot tartasz a  vevőkkel, törekszel az elégedettségük maximalizálására.

Elvárások

  • legyen felsőfokú műszaki végzettséged vagy középfokú műszaki végzettséged és fejlett műszaki látásmódod,
  • beszélj magabiztosan angol nyelven,
  • legyen benned utazási vágy, érdekeljenek más kultúrák,
  • legyen logikus, strukturált gondolkodásmódod,
  • állj készen a felelősségteljes, önálló munkavégzésre,
  • hasznos, ha jó a stressztűrő képességed és képes vagy önálló döntéseket hozni,
  • legyen minimum B típusú jogosítványod.

Előnyt jelent

  • gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaviszony,
  • korrekt piaci bér,
  • munkába járás támogatása,
  • változatos, folyamatosan megújuló ügyfél- és feladatkör,
  • nemzetközi ügyfélkör által biztosított hosszú távú munkalehetőség.

Céginformáció

Cégünk profilja az autóipar gyártási folyamataihoz kapcsolódó készülékek, gépek és teszttechnikai berendezések -szivárgás vizsgálat, -hideg teszt, -meleg járatás fejlesztése és gyártása.
Ezen területen szerzett tapasztalatainkat kamatoztatva és a vevői elvárásokat megismerve, tevékenységünk kiszélesedett és egyre nagyobb részben valósítjuk meg a megrendelői igényekhez igazodó egyedi célgépek, gyártósorok tervezését és gyártását. Cégcsoportunk aktívan jelen van a nemzetközi piacon is.

A “Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!