Projektvezető - kivitelezés

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Pest megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk több, mint 10 éve irodai megoldásokat szállít ügyfeleinek: informatika és irodatechnika, iroda kialakítás-felújítás-belsőépítészet, valamint üzemeltetés-karbantartás fókusszal.

Otthonosan mozognak azokon a területeken, amelyek elengedhetetlenek a modern, minden igényt kielégítő irodai munkahelyek létrehozásához.

Bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Kivitelezési projektek előkészítésében és megvalósításában való aktív közreműködés,
  • A projektek teljesen önálló koordinálása,
  • Ütemtervek készítése és azok betartása,
  • Költségvetések készítése, kezelése, kiadások ellenőrzése, erőforrások hatékony biztosítása,
  • Anyagmennyiség kalkuláció,
  • Munkafolyamatok összehangolása, helyszíni irányítás,
  • Kivitelező csapatok felügyelete, irányítása,
  • Szerződésben foglalt munkafolyamokhoz kapcsolódó előírások betartása, betartatása,
  • Tervek beadása helyi hatóságoknak,
  • Műszaki egyeztetések tervezőkkel és alvállalkozókkal,
  • Építési napló vezetése,
  • Együttműködés az értékesítéssel árajánlatadásban,
  • Projektek műszaki lezárása, átadási dokumentáció készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú építőipari végzettség,
  • Minimum 3 éves építésvezetői / projektvezetői tapasztalat,
  • Önálló munkavégzés,
  • Felelősségvállalás,
  • Üzleti szemlélet,
  • B kategóriás jogosítvány, vezetői rutinnal.

Amit kínálunk:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Céges eredménytől függően 13. havi bér,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Folyamatos szakmai fejlődés, változatos projektek,
  • Notebook, telefon,
  • Kulcsos autó használata a projektekhez,
  • Medicover egészségügyi szolgáltatás (próbaidő után),
  • A konyhában korlátlan kávé, tea és üdítő fogyasztás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Aktív angol nyelvtudás.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Kivitelező, General kivitelező

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Projekt helyszínek a budapesti agglomerációban.
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig 08:00-16:30-ig (rugalmasan alakítható).
  • Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka bérigényét tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!