Projektvezető

  • Cég neve

    FEAK Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Projekt támogatása és működtetése elsősorban elszámolhatósági, szabályozási megfeleltetési, projektcélok betartása szempontjából
  • a Projekt beszámolóinak, kifizetés kérelmeinek, változás-bejelentéseinek és szerződés módosításainak, valamint a Projekt egyéb adatszolgáltatási kötelezettségek elvégzése
  • Kockázat- és változásmenedzsment feladatok ellátása, a Projektre kiható változások végrehajtása és ellenőrzése
  • a Projekt pénzügyi és likviditási szempontból történő teljesülésének támogatása
  • a projekt megvalósítás EU-s szabályozási szempontú megfelelő végrehajtása
  • a Támogató részére benyújtandó dokumentumok, adatszolgáltatás előállítása
  • a projekt előrehaladásának nyomonkövetése a feladatok ütemezése és a meghatározott pénzügyi keretek szerinti teljesülése tekintetében, és erről rendszeres beszámolók készítése
  • a 256/2021. (V. 18.) Korm. rendelet a 2021–2027 programozási időszakban az egyes európai uniós alapokból származó támogatások felhasználásának rendjéről a tervezési felhívás és útmutató, valamint a támogató által előírt bármely egyéb útmutató, sablon stb. előírásainak való megfelelés érvényesítése
  • a Projekt során szükségessé vált változások átvezetése a projekt dokumentáción
  • a Projekt munkájának operatív és adminisztratív irányítása
  • a projekt terv, működési rend és erőforrás-keretek betartása
  • a költségvetés betartatása és nyomon követése, jelentések, döntések előkészítése
  • a projekt-adminisztrációs folyamatok támogatása, minőségbiztosítása és felügyelete
  • külső, belső ellenőrzéseknek és auditoknak való megfeleltetés, a helyszíni ellenőrzések kedvezményezett oldali irányítása
  • a megvalósítás, a szakmai munka ellátásának támogatása
  • az indikátorok és benchmarkok teljesítésének figyelemmel kísérése
  • pályázati kiírással, támogatási szerződéssel és a tervezési dokumentációval való összhang figyelemmel kísérése
  • funkcionális/Back Office munkatársak feladatellátásának koordinálása, ellenőrzése
  • a projekt teamek munkájának szervezése és koordinálása
  • beszerzések lebonyolításának koordinációja

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • 5 éves Európai Unió által finanszírozott projekt vezetésében szerzett projektvezetői tapasztalat (KÖFOP tapasztalat előnyt jelent)
  • projektmenedzsment támogató eszközök ismerete
  • kimagasló felelősségvállalás
  • jó együttműködési készség, csapatmunka
  • jó kommunikációs képesség
  • rugalmasság
  • projekt tervezésben, újratervezésben való jártasság
  • jó feladatdelegálási képesség
  • kiemelkedő kockázatmenedzsment érzékenység és gyakorlat
  • jó időmenedzsment
  • üzleti érzékenység, költséghatékonyság és profit maximalizálás

Amit kínálunk

  • dinamikus, jó hangulatú csapat
  • támogató légkör
  • fejlődési lehetőség
  • rugalmas munkaidő
  • versenyképes juttatási csomag

Céginformáció

A FEAK Független Energetikai Adatközpont Zrt. fő profilja az energiapolitikai döntéshozatalhoz szükséges adatokat kezelő informatikai rendszer létrehozása és az adatokon alapuló szolgáltatások nyújtása, valamint közfeladatot ellátó szervezetek számára egységes energiamenedzsment-keretrendszer kialakítása.

A 'Jelentkezem' gombra kattintás után csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.