Projektvezető, értékesítő

  • Cég neve

    GD Gép és Daru Kft.

  • Munkavégzés helye

    6050 Lajosmizse, Gyártelep 2.

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok vagy
    • Francia középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

GD Gép és Daru Kft. keresi lajosmizsei csapatának új tagját, projektvezető, értékesítő munkakörbe.

Egyik fő feladatod emelő- és rakodástechnikai, valamint egyedi berendezések értékesítése lesz.

Mit is jelent ez a mindennapokban?

  • új ügyfelek felkutatása
  • kalkulációk, ajánlatok készítése, a kiadott ajánlatok nyomon követése
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • szerződések előkészítése

A másik fontos feladatod pedig a projektvezetés lesz:

  • szerződéskötés a partnerekkel
  • projektindítással kapcsolatos ügyintézés
  • projekt nyomon követése (kapcsolattartás a tervezéssel, gyártással, telepítéssel)
  • projektköltségek felügyelete (nyomon követése, elemzése)

Elvárások

Gépészmérnöki vagy műszaki menedzseri végzettség mindenképpen szükséges a jelentkezéshez. Ami szintén nagyon fontos számunkra: legyél proaktív, kreatív és legyen értékesítői vénád. Milyen ne legyél? Magányos farkas, mivel nálunk csapatban kell majd dolgoznod és a siker kulcsa a megfelelő együttműködés.

Továbbá legyen jó angol/német/francia nyelvtudásod (ha ezekből legalább egy nyelven jól kommunikálsz szóban és írásban, akkor máris közelebb kerültél ahhoz, hogy csapatunk tagja legyél).

Szükséged lesz még B kategóriás jogosítványra is a munkavégzésed során.

A hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás.

A leírtak alapján magadra ismertél? Akkor mindenképpen olvass tovább!

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége, amit többek között az egyedi gépgyártás garantál.
  • Jó munkahelyi hangulat…tényleg jó! :)
  • Dinamikus, fiatalos, modern munkakörnyezet jellemzi cégünket.
  • Természetesen a pontos, precíz és lelkes munkavégzésed versenyképes juttatásokkal honoráljuk.

Néhány további fontos információ:

Munkavégzés helye: 6050 Lajosmizse, Gyártelep 2.

Munkarend: napi 8 óra

Ha úgy érzed, hogy a fenti feladatokat lelkesen végeznéd és szeretnél cégünk további sikereinek részese lenni, akkor ne habozz, jelentkezz! Küldd el önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Vannak még kérdéseid?

Semmi gond, ez ne álljon a jelentkezésed útjába, szóban minden kérdésedre választ kapsz majd.

Várunk csapatunkba!