Projektvezető (épületgépész)

  • Cég neve

    SIVA-GROUP ZRT.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Klasszikus gépész kivitelezéssel kapcsolatos projektvezetői feladatok ellátása, amely magában foglalja a megnyert projektek kivitelezését az átadásig.
többek közt:

  • Lakó, - és kereskedelmi ingatlanok fejlesztésének/kivitelezésének teljes körű (elsősorban kivitelezéssel kapcsolatos műszaki, beszerzési, - pénzügyi és szervezési feladatok) koordinálása a kivitelezés irányítása és felügyelete
  • Gépészeti kivitelezések, (megnyert projektek) előkészítése, alvállalkozói, beszerzési szerződéskötések.
  • Alvállalkozók pályáztatása, árkalkuláció, szerződések előkészítése megállapodások előkészítése – szerződéskötés – majd a szerződési feltételek nyomon követése, irányítása és ellenőrzése.
  • Kivitelezők munkájának irányítása és ellenőrzése
  • Pénzügyi ellenőrzés és ütemezés operatív koordinációja, kontrolling támogatása

Elvárások

Felsőfokú szakirányú végzettség (ÉPÜLETGÉPÉSZ) szükséges !

  • Kivitelezésben szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Angol és /vagy német nyelvtudás előnyt jelent
  • Határozott fellépés
  • Jó kommunikációs készség

Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye, projekttől függően országosan változó is lehet

Céginformáció

Cégünk - 1990-ben alapított, mára cégcsoporttá fejlődött nagy értékű épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, magyar tulajdonban lévő, 100 főt foglalkoztató, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű, meghatározó piaci szereplőként keres kollégákat