Projektvezető - Épületautomatika

  • Cég neve

    ''HUNYADI'' Kft.

  • Munkavégzés helye

    1221 Budapest, Gyár utca 14.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Ajánlatkészítés épületautomatika rendszerek gyártására / telepítésére / átalakítására / felújítására

  • Projektek helyszíni vezetése, koordinálása
  • Helyszíni felmérések, műszaki és gazdasági egyeztetések lebonyolítása
  • A cég munkatársainak és alvállalkozók munkájának koordinálása
  • A cég többi üzletágával való szoros együttműködés
  • A cég megrendelőivel / ügyfeleivel / alvállalkozóival / beszállítóival való kapcsolattartás
  • Anyagrendelések kezelése
  • Vállalatirányítási és ügyviteli rendszer használata

Elvárások

  • Minimum középszintű, lehetőleg szakirányú végzettség

  • Önálló és felelősségteljes munkavégzésre való képesség
  • Stratégai gondolkodás, kitűnő problémamegoldó képesség
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Lendületes, dinamikus személyiség
  • Kiváló szervezőkészség, a feladatok aktív nyomon követésének és átlátásának képessége
  • Felelősségvállalás, agilitás, csapatjáték,
  • B kategóriás vezetői engedély (több éves gyakorlat előnyt jelent)

Előnyt jelent

  • Automatika területen, projektvezetésben, kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Alapfokú műszaki angol és/vagy német nyelvtudás
  • FMV jogosultság
  • Több éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kihívást jelentő munkakör, önálló, felelősségteljes feladatok
  • Színvonalas infrastruktúrájú munkahely, fiatalos környezet
  • Munkavégzéshez minden szükséges eszközt biztosítunk (PC v. laptop, mobil, gépjármű, tablet, stb.)

A lenti "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük az önéletrajzot elküldeni a pozíció megjelölésével.