Projektvezető / Építésvezető

  • Cég neve

    GB Group Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Magasépítési projektek teljes körű koordinálása
  • Munkák ellenőrzése
  • Projekt előkészítés
  • Építőipari projektek műszaki lebonyolítása
  • Építési naplók vezetése és ellenőrzése
  • Projektek műszaki dokumentálása
  • Kivitelezés minőségi ellenőrzése
  • Ütemtervek készítése és azok betartatása
  • Szükség esetén együttműködés a hatóságokkal
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, megrendelőkkel

Elvárások

  • Legalább 3-5 év generálkivitelezési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Építőmérnök, vagy építészmérnök végzettség
  • Agilitás, rugalmasság, önálló és precíz munkavégzés
  • Magabiztos fellépés, pozitív hozzáállás, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil munkahely
  • Változatos feladatok, kihívások
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Céginformáció

Hagyományos és CLT szerkezetű épületek generálkivitelezésével foglalkozunk. Fontos számunkra a környezettudatosság.

Az alábbi “Jelentkezem” gombra kattintva a fényképes önéletrajzát fizetési igény megadásával küldje el számunkra.