Projektvezető

  • Cég neve

    DENCO Kft.

  • Munkavégzés helye

    2100 Gödöllő

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Magasépítési projektek teljes körű menedzselése és a projektcsapat irányítása
  • A szerződések határidőkön és költségkereteken belüli teljesítése
  • Folyamatos kapcsolattartás megrendelőkkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal, hatóságokkal
  • Projektek időbeli és pénzügyi ütemezése, erőforrásszükségletek meghatározása
  • Szerződéses határidők betartása és betartatása
  • A projektek likviditási helyzetének kontrollálása, valamint a nyereségesség megvalósulásáért való felelősségvállalás együttműködve a társosztályokkal
  • Részvétel a megrendelői, alvállalkozói kooperációkon
  • A projektben résztvevők munkájának koordinálása
  • Irányításod alá tartozó munkatársak munkájának ellenőrzése, irányítása, motiválása, vezetése
  • Alvállalkozói szerződéskötés előkészítése, versenyeztetés, döntéselőkészítés
  • Alvállalkozók, beszállítók teljesítési igazolásainak kiállítása

Elvárások

  • 3-5 éves generálkivitelezésben, elsősorban magasépítés területén szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Felsőfokú szakirányú végzettséged van (Építő- vagy Építészmérnöki vagy Gépész- Villamosmérnök diploma  )
  •  Középfokú-Technikusi szakírányú végzettség esetén 5-8 éves gyakorlatal rendelkezel
  • Ismered és használni tudod a munkádhoz szükséges szoftvereket (pl. Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams, MS project)
  • B kategóriás jogosítványod és vezetési rutinod is van
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Meg tudod fogalmazni pontosan és a munkatársak számára is érhetően a projektfeladatokat és elvárásaidat
  • Képes vagy a projektcsapat vezetésére és motiválására, valamint szakmai támogatásukra, a pozitív munkakörnyezet kialakítására és a hatékony együttműködésre, hogy hosszútávon egy sikeres csapatot tudhass magadénak
  • Az időmenedzsment és a priorizálás nem okoz gondot
  • Hatékonyságra és eredményességre törekszel a céges érdekeket figyelembevéve
  • Megoldásokban gondolkodó, konstruktív személyiséged van
  • Feladatorientáltság és proaktivitás jellemez
  • Vezetői képességekkel és magabiztos, határozott fellépéssel rendelkezel

Előnyt jelent

  • Előny, ha van Felelős Műszaki Vezetői jogosultságod

Amit kínálunk

  • Minden kollégánkkal hosszútávra tervezünk és velük együtt építkezünk
  • Izgalmas és szakmai kihívásokkal teli projektekkel találkozol nálunk
  • Versenyképes bérezési rendszerünk van
  • Céges autót biztosítunk számodra
  • Szakmai szempontból izgalmas, változatos projektek sikeréhez járulhat hozzá csapatunk minden tagja
  • Sokrétű és a szakmában elismert partneri körrel rendelkezünk
  • Magasan kvalifikált projektcsapat tagja leszel
  • Különböző jóléti szolgáltatásokat biztosítunk kollégáink számára, amelyek rendszeresen igénybe vehetők (pl.csapatépítők, rafting , sielés stb.)
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket (laptop, mobiltelefon, irodaszerek stb.), valamint támogatjuk szakmai fejlődésedet is
  • Fiatalos, lendületes, rugalmas és támogató csapat vár Rád
  • Megjutalmazzuk azokat a munkatársainkat, akik lojalitásukkal és eredményeikkel hozzájárulnak a cég további sikereihez

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A  Denco KFT.  2000 óta működik a generálkivitelezési és épületüzemeltetés ipiacon. Az anno két mérnök által alapított vállalat napjainkra 8 milliárd forintot meghaladó árbevételű építőipari vállalattá nőtte ki magát.

Denco  KFT.–nél azon dolgozunk, hogy megmutassuk, Magyarországon is lehet profeszionális minőségű építőipari projekteket megvalósítani. Építőipari tevékenységünk felöleli intézmények és irodák, kereskedelmi ingatlanok,  teljes körű generálkivitelezését, projekt kivitelezés menedzsmentjét.  Karbantartási és épületüzemeltetési üzletágunk a kivitelezett projektek  megfelelö szintű karbantartását illetve azt követő üzemeltetését végzi.Megrendelőink között számos cég és intézmény, önkormányzat, egyház  megtalálható.  Több államilag kiemelt projektben is résztveszünk.

Pályázatodat (magyar nyelvű önéletrajz: referenciák és fizetési igény megadásával az alábbi “Jelentkezem” gombra kattintva küldd el számunkra.