Projektvezető

  • Cég neve

    CIVIL Rendszertechnika Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • MS OFFICE AUTOCAD
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Feladataid lesznek:

  • gyengeáramú / biztonságtechnikai rendszerek tervezése, kivitelezése és utókövetése,
  • árajánlatok kidolgozása, nyomon követése,
  • projekt pénzügyi tervezése és nyomon követése,
  • helyszíni műszaki felmérések elvégzése szakmai tanácsadással,
  • komplex gyengeáramú-, biztonságtechnikai feladatok levezénylése,
  • telepítendő rendszerek, eszközök telepítésének irányítása,
  • műszaki átadás-átvétel lebonyolítása és dokumentálása,
  • pályázati anyagok műszaki előkészítésében való részvétel.

Amit mi kínálunk:

  • Ez egy felelősségteljes munkakör, ahol egy elhivatott szakmai csapat támogatásával sikereket érhetsz el munkádban. Rengeteg tapasztalatot szerezhetsz és nagyfokú fejlődési lehetőséget kínálunk egy régóta stabil lábakon álló vállalati környezetben.

Amit kérünk:

  • szakirányú felsőfokú végzettséget (biztonságtechnikai / villamosmérnöki / informatikai),
  • 2-3 év projektvezetésben szerzett tapasztalatot,
  • MS Office felhasználó szintű ismeretét,
  • Autocad mérnöki tervező szoftver használatában való jártasságot,
  • B kategóriás jogosítvány meglétét.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Projektmenedzsment