Projektvezető

  • Cég neve

    CIVIL Rendszertechnika Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • MS OFFICE AUTOCAD
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

PROJEKTVEZETŐ

Feladatok, amelyekben számítunk Rád:

  • gyengeáramú / biztonságtechnikai rendszerek tervezése, kivitelezése és utókövetése,
  • árajánlatok kidolgozása, nyomon követése,
  • projekt pénzügyi tervezése és nyomon követése,
  • helyszíni műszaki felmérések elvégzése szakmai tanácsadással,
  • komplex gyengeáramú-, biztonságtechnikai feladatok levezénylése,
  • telepítendő rendszerek, eszközök telepítésének irányítása,
  • műszaki átadás-átvétel lebonyolítása és dokumentálása,
  • pályázati anyagok műszaki előkészítésében való részvétel.

Amit kínálunk Neked:

  • Ez egy felelősségteljes munkakör, ahol egy elhivatott szakmai csapat támogatásával sikereket érhetsz el munkádban. Rengeteg tapasztalatot szerezhetsz és nagyfokú fejlődési lehetőséget kínálunk egy régóta stabil lábakon álló vállalati környezetben.

Amit várunk Tőled:

  • szakirányú felsőfokú végzettséget (biztonságtechnikai / villamosmérnöki / informatikai),
  • 2-3 év projektvezetésben szerzett tapasztalatot,
  • MS Office felhasználó szintű ismeretét,
  • Autocad mérnöki tervező szoftver használatában való jártasságot,
  • B kategóriás jogosítvány meglétét.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Projektmenedzsment