Projektmérnök

  • Cég neve

    Unilever Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    8200 Veszprém, Kistó utca 5.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

A projektmérnök a Technology and Innovation csapat tagja lesz, a projektmérnökök minden feladatának és tevékenységének támogatásáért felel, önállóan jár el a megoldások fejlesztésében és megvalósításában. Részt vesz a helyszíni projektek elejétől a végéig történő kezelésében. Ezek a projektek a biztonság, a minőség, az infrastruktúra, a megtakarítások, a kapacitás, az innováció és a berendezésfejlesztések széles skáláját foglalják magukban. Ebben a pozícióban a munkavállaló ütemezi, tervezi, előrejelzi, erőforrásokkal látja el és irányítja az összes műszaki tevékenységet, melyek célja a projekt pontosságának és minőségének biztosítása a koncepciótól a befejezésig. Ezenkívül a projektmérnök technikai támogatást nyújt a napi és megbízhatósági tevékenységekhez.

Feladatok:

  • Új projekthez kapcsolódó technikai feltételek, döntéselőkészítés megtervezése
  • Új termék/projekt beruházási igény végrehajtásának menedzselése a UMS-nek megfelelően
  • A projekt végrehajtása után annak az üzemszerű termelésbe való átadása, dokumentálása az előírt folyamatok alapján. Szükség szerinti oktatási igény továbbítása a HR felé
  • Gyártási folyamatok dokumentációja, elkészítése és oktatásának biztosítása
  • Együttműködés a gyártásban részt vevő más osztályokkal
  • Változásmenedzsment illetve annak dokumentálása (eMOC)
  • Költésmenedzsment illetve annak dokumentálása (Capex)
  • Beszállítókkal, gyártókkal, beszerzéssel való kapcsolattartás
  • Fejlesztési ötletek - Kaizen - támogatása, fejlesztések visszaellenőrzése
  • A termékek minőségének folyamatos figyelemmel kísérése

Elvárások

Ki vagy Te és mi lesz a feladatod?

Született vezető vagy: a fejlesztési projektek menedzselése egy gyorsan változó környezetben, sok érdekelt féllel, független döntéshozatali képességet, konstruktív együttműködést, az elvárások megfelelő kezelését és ügyfeleink számára a megoldások megtalálását igényli. A Te feladatod a költségbecslés, a lehetőségek elemzése, az üzleti ügyek építése, a tervek bírálata, az építkezések koordinálása, a telepítés, az üzembe helyezés és az átadás irányítása minimális felügyelet mellett. Elvárás lesz más tevékenységek vezetése a biztonsági, minőségi és folyamatos fejlesztési programjainkban.

Igazi összekötő ember vagy: Részt veszel a területek közötti fejlesztési csapatokban. Erős partnerkapcsolatot alakítasz ki az üzemi gyártókkal, a fejlesztéssel, a vállalati mérnökökkel és a szakszervezeti munkaerővel.

A kultúra és a változás bajnoka vagy: Új munkamódszereket hozol a mérnöki közösségbe az alacsonyabb költségekre való folyamatos törekvésünkben. A projekteket úgy hajtod végre, hogy a legjobb ár-értéket nyújtjod anélkül, hogy az a vállalati értékeket veszélyeztetné.

Milyen típusú személyt keresünk:
  • Mérnöki végzettség: gépészeti, villamossági, vegyipari vagy ipari mérnöki területen;
  • Microsoft Office ismeret emelt szinten (főleg Word, Excel, Power Point);
  • CAD rajz és üzemi P&ID ismerete előnyt jelent;
  • Projekttervezésre és részletes tervezésre való alkalmasság;
  • Kommunikációs készségek külső felek, például helyi vállalkozók, beszállítók és hatóságok irányításához;
  • Rendkívül jól szervezett, precíz és képes több feladat elvégzésére, kiváló prioritási és időgazdálkodási képességekkel;
  • Érdeklődés a digitalizálás, innováció és automatizálás iránt;
  • Proaktív, önmotivált és képes csapatjátékosként viselkedni;
  • Magyar anyanyelv és angol nyelvtudás;
  • Gyorsan tanuló, nyitott és fejlődési gondolkodásmóddal rendelkezik;
  • „Meg tudjuk csinálni” hozzáállás és eredményorientáltság;
  • Erős problémamegoldó képesség, célorientált és kreatív gondolkodásmód, valamint odafigyelés a részletekre.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Unilever termékek kedvezményes vásárlása
  • Jégkrém juttatás
  • Útiköltség támogatás

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A better business. A better world. A better you. Az Unilevernél több vagy, mint a beosztásod, része vagy a világ legsikeresebb, célirányos vállalkozásának. Dolgozz olyan márkákkal, amelyeket világszerte kedvelnek, és amelyek javítják fogyasztóink és a minket körülvevő közösségek életét. Meggyőződésünk, hogy az Unilever nem olyan, mint bármely más szervezet. Felelős üzleti gyakorlatok és termékinnováció révén hosszú távú fenntartható növekedésre törekszünk, fogyasztóink számára kivételes márkaélményt biztosítva mindennap.
Ahhoz, hogy sikeresek legyünk ebben a rendkívül versenyképes üzleti környezetben, gyorsan kell haladnunk, új lehetőségeket kell tesztelnünk, gyorsan kell tanulnunk, és alkalmazkodnunk kell munkamódszereinkhez. Ennek eléréséhez olyan emberekre van szükségünk, akik szenvedélyesek a digitális, az analitika és a szervezeti változások iránt, nem félnek megszegni a konvenciót, és forradalmárok akarnak lenni üzletünkben.

Önéletrajz