Projektmérnök

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható, Országosan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Készen állsz arra, hogy kulcsszerepet vállalj világunk jövőjének alakításában? Multinacionális partnercégünk a kábelgyártás globális vezetőjeként azt a küldetést tűzte ki célul, hogy forradalmasítsa a városi energiaellátást és az egymással való kommunikációt. A vállalat szinte minden kontinensen jelen van, és élen jár a megújuló energiára való átállás, az 5G bevezetése és a mesterséges intelligencia fejlesztése terén. Most csapatukba keresünk projektmérnök munkatársat!

Főbb feladatok, munkák:

  • Adatgyűjtés, gyári teljesítmény monitorozása
  • KPI rendszer fejlesztése
  • Részvétel gyártási tesztelésekben
  • Folyamatfejlesztési projektek lebonyolítása
  • Döntéstámogatás a termelésirányítási rendszer adataira támaszkodva
  • Kimutatások készítése a munkatársak hatékonyságágának növelése érdekében
  • Termelési utasítások készítése
  • Oktatás
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki vagy természettudományos felsőfokú végzettség
  • 2-3 év termelésben szerzett tapasztalat (projektes szerepkör: folyamatmérnök, karbantartó mérnök)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Magas fokú MS Excel ismeretek
  • Fogékonyság a gyártási folyamatok megismerésére
  • Kritikus szemléletmód a hiányosságok, fejlődési potenciálok felfedezése érdekében
  • Analitikus, megoldáscentrikus gondolkodásmód
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Bónuszrendszer
  • Munkahelyi étkeztetés
  • Kiemelkedő útiköltség térítés
  • Egészségbiztostás
  • Rugalmas munkaidő
  • Multinacionális környezet
  • Stabil és folyamatosan növekvő cég
  • Barátságos vállalati kultúra
  • Tréningek és szakmai képzések
  • Jelentkezés az állásra:

    Ha készen állsz arra, hogy valódi változást érj el, és egy olyan vállalat részese legyél, amely a jövőt alakítja, akkor küldd el önéletrajzodat! Csatlakozz, és légy az innováció élharcosa!