Projektmérnök

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható, Országosan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Műanyagiparban tevékenykedő autóipari partnercégünk részére keresünk új munkavállalókat az alábbi pozícióba Kecskeméten:

Főbb feladatok, munkák:

  • Új termékek gyártásához szükséges célgépek, segédeszközök és egyéb berendezések tervezése, fejlesztése, telepítése és széria gyártásba bevezetés
  • Új termékek bevezetése a termelésbe projektvezetőként a társterületek bevonásával
  • Termékgyártás előkészítése, folyamatszabályozás kidolgozása, folyamatos fejlesztése
  • Gyártósori layout és anyagáramlás megtervezése
  • Részvétel a gépek és szerszámok átvételében
  • Projekt ütemtervek részletes kidolgozása a vevői és belső mérföldkövek figyelembevételével
  • P-FMEA, PFC elkészítése
  • Termékgyártási folyamatfejlesztés, gyártási költség optimalizálás
  • Projekt státuszriportok készítése felsővezetés részére
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3-5 éves autóipari tapasztalat preferáltan gyártáselőkészítés területe
  • Felsőfokú műszaki végzettség, preferáltan gépészmérnök
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Átgondolt, gyors, fegyelmezett feladat végrehajtá
  • Kitartó és elkötelezett hozzáállás
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Lakkozás és/vagy műanyagfröccsöntés területén szerzett tapasztalat
  • Autóipari szabványok ismerete (IATF, VDA6.3)
  • Autóipari eszközök ismerete: MFU/PFU, P-FMEA, 8D, PPAP
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes és kihívásokkal teli, feladatok
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség egy növekvő, globális vállalatnál
  • Jelenléti prémium
  • Kiemelkedő üzemanyag támogatás
  • Hűségprémium
  • 13. havi fizetés
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed önéletrajzoddal!