Projektmérnök

  • Cég neve

    Nestlé Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    3900 Szerencs

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Windows
    • Desktop PC
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Beruházási és építési projektek tervezése, műszaki, idő, költség tervek készítése és nyomonkövetése az előkészületi és installálási valamint felfutási szakaszon keresztül.

  • Beruházási és építési projektek tervezése (műszaki, idő, költség tervek)
  • Munkabiztonsági tervkészítés, oktatás, betartatás
  • Kivitelezés levezetése
  • Oktatások megszervezése, lebonyolítása, vizsgáztatás
  • Beindítás, üzembe helyezés dokumentáció-készítés
  • Projekt csapat koordinálása, határidők, költségtervek betartása.

Elvárások

  • Felsőfokú-, gépész- vagy villamosmérnöki végzettség szükséges
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Munkabiztonsági ismeretek, elkötelezettség
  • Minimum 2 éves szakmai gyakorlat
  • Jó dokumentációs és prezentációs készség
  • AUTOCAD és MS Office alkalmazások ismerete
  • Határozottság, jó szervező készség
  • Önálló, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria juttatás
  • Húsvéti és karácsonyi juttatás
  • Bónuszrendszer
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Céges telefon; laptop
  • Munkábajárás támogatás
  • Teljes munkaidő (rugalmas munkarend)
  • Multinacionális vállalati környezet

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Mi vagyunk a Nestlé, a legnagyobb élelmiszer és ital gyártó vállalat. 308.000 ember dolgozik nálunk, akiket az a cél vezérel, hogy javítsák az életminőséget és hozzájáruljanak egy egészségesebb jövő kialakításához. Értékeink gyökere a tisztelet: a saját magunk iránti tisztelet, a mások iránti tisztelet, a diverzitás tisztelete és a jövőnk tisztelete. 85 országban 413 gyárunk van, ami jól tükrözi széleskörű jelenlétünket a világban. Hisszük, hogy a legfontosabb értékeink a nálunk dolgozó emberek. Ezért egy olyan dinamikus, sokrétű és nemzetközi munkakörnyezetet ajánlunk, ami üzletágakon, funkciókon és országokon átívelően biztosít lehetőségeket a számodra, miközben sokszínű csapatban és kultúrában dolgozhatsz.
Szeretnél többet tudni? Látogass meg minket a weboldalunkon.

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!