Projektmérnök

  • Cég neve

    Harman Becker Kft.

  • Munkavégzés helye

    Pécs

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A HARMAN különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikációs megoldásokat (Internet of Things).

A vállalat vezető világmárkái többek között az AKG®, Harman Kardon®, Infinity ®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson® és Revel® - termékeinket zenerajongók, valamint zenészek csodálják és használják világszerte, ahol csak fellépnek.

Az utakon több mint 50 millió személygépjármű rendelkezik a HARMAN audio és infotainment rendszereivel.

A szoftver megoldásaink több milliárd mobil eszközön és rendszeren futnak, amelyek minden platformon biztonságosan összekapcsolhatók – a munkahelytől az otthonokig és az autóktól a mobiltelefonokig.

A HARMAN munkatársainak száma Amerikában, Európában és Ázsiában összességében több mint 33.000 fő.

A vállalat a Samsung Electronics teljes tulajdonú leányvállalata.

Pécsi gyárunkba keressük új kollegánkat a következő munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • Projektstruktúra megtervezése és létrehozása SAP-ban
  • Projekttervek készítése a meglévő és új termékekhez, gépekhez, berendezésekhez és folyamatokhoz
  • Vevői igények alapján a gyártás és gyártási kapacitás tervezése
  • Layout megtervezése az új berendezésekkel, eszközökkel
  • A gyártási folyamat tervezése és optimalizálása
  • Az új projektekhez tartozó kiegészítő berendezések és eszközök beszerzése
  • Részvétel a termelési dokumentációk elkészítésében
  • Projekt meetingek vezetése, az ott meghatározott feladatok megszervezése/végrehajtása
  • Folyamat- SW és HW változások indítása, adminisztrálása, nyomonkövetése és bevezetése változtatási managementen keresztül
  • A berendezések telepítésének és üzembevételének koordinálása (gépfelszabadítás)
  • Gyártás indítás, próba- és prototípusgyártás végrehajtása
  • Termelési kísérletek koordinálása
  • Termelési dokumentációk elkészítése
  • Áttekinthető jelentés összeállítása a management és a vevők felé
  • Belső- és külső auditok támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök előny)
  • Elektronikai gyártóterületeten szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
  • SAP mérnöki és termelési moduljainak ismerete
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás, önálló munkára hajlandóság, szisztematikus munkavégzés, szakmai meggyőzőképesség, határozott fellépés
  • Előny:
    • IATF 16949 szabványismeret
    • 8D
    • FMEA
    • PPAP
    • APQP
    • VDA szabványismeret

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködhetsz a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk számodra
  • Home office lehetőséggel is élhetsz
  • Lakhatási/letelepedési támogatást adunk, ha más lokációból érkezel hozzánk
  • Folyamatos szakmai tréningeken vehetsz részt
  • Karriert és fejlődési lehetőségeket biztosítunk
  • Dolgozói kedvezményt kapsz a HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) termékekre

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Projektmenedzsment