Projektmérnök

  • Cég neve

    Aptiv Services Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    9700 Szombathely, Puskás Tivadar utca 10.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Feladatok:

  • Új termékekhez új gyártóberendezések koncepciójának kidolgozása, gépspecifikációk készítése
  • Gépépítés projektek teljes körű vezetése külföldi és magyar gépgyártókkal
  • Aktív részvétel a gép és folyamat FMEA -k kidolgozásában
  • Gépvalidációs tervek készítése, validációs folyamatok elvégzése, koordinálása
  • A gyártó berendezések szériagyártásba történő bevezetése, tréningek szervezése
  • Aktív részvétel a termékfejlesztés csapattal DFA, DFM megbeszéléseken
  • Kezelési utasítások és egyéb dokumentumok írása

Elvárások:

  • Gépészmérnöki / Villamosmérnöki végzettség
  • 2-3 éves termelésben megszerzett gyakorlat
  • Középfokú angol nyelvtudás követelmény
  • Jó probléma megoldó készség.  Problémamegoldó módszerek ismerete
  • Projektvezetési ismeretek, akciótervek, Gantt, stb.
  • Mérnöki látásmód és szemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Készüléktervezésben, gyártásban megszerzett gyakorlat
  • CAD/CAM rendszer ismerete
  • Hasonló területen megszerzett gyakorlat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Bónuszok
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Szolgáltatói kedvezményprogram
  • Munkavállalói támogató program (ingyenes pénzügyi, jogi és mentális tanácsadás)
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Ingyenes sportolási lehetőség (edzőterem, uszoda)
  • Modern munkakörnyezet

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!