Projektmenedzsment osztályvezető

  • Cég neve

    Libri-Bookline Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1066 Budapest, Nyugati tér 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Tech stack

    • MS PROJECT
  • Módszertan és szoftverek

    • Pmp
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • IT projektek (fejlesztési, üzemeltetési és biztonsági) vezetése beleértve a részletes projekttervezést, projektütemezést, határidők és projektköltségek nyomon követését és betartását, adminisztrációs feladatok ellátását, változások kezelését.
  • Projektmenedzsment osztály vezetése
  • Projekttagok koordinálása
  • Projekt kommunikáció kézbentartása
  • Projekt portfolió szervezése és a budget tervezés támogatása
  • Kockázatok felmérése és elemzése, illetve megoldási javaslatok kidolgozása
  • Aktív kapcsolattartás a társterületekkel
  • Projekt és igénykezelési folyamatok rendszeres visszaellenőrzése, javaslattétel azok optimalizációjára
  • Riportálás az IT igazgatónak

Elvárások

  • Legalább 5 éves vezetői és projektvezetési tapasztalat
  • Felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség
  • MS Project és Office professzionális használata
  • Szoftverfejlesztési projektek vezetésében szerzett gyakorlat
  • Kiváló problémamegoldó képesség, proaktivitás
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Rendszerszemlélet, strukturált gondolkodásmód
  • Magas szintű kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Rendelkezel PMP minősítéssel

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomagot (alapbér, célprémium, cafeteria)
  • Izgalmas, sokszínű és felelősségteljes munkakört
  • Kihívást jelentő feladatokat nap, mint nap
  • Hosszútávú karrierlehetőséget
  • Dolgozói kedvezményt
  • Tagságot egy jó hangulatú és összetartó csapatban
  • Belvárosi panorámát

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Szereted az irodalmat? Szívesen népszerűsítenéd az olvasást? Csatlakozz az ország egyik legnagyobb könyvkereskedelmi csoportjához, ahol munkáddal te is hozzájárulhatsz ehhez!