Projektmenedzser

  • Cég neve

    UV Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1042 Budapest, Munkásotthon utca 66.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A Társaságot érintő beruházási- és műszaki projektek koordinálása
  • projektek műszaki és üzleti tervének elkészítése
  • műszaki állapotfelmérések, nyilvántartások, költségvetések elkészítése
  • közbeszerzéshez és egyéb megrendelésekhez szükséges műszaki előkészítő munka
  • kapcsolattartás a projekt résztvevőivel
  • mindenfajta koordináció ellátása
  • aktív részvétel a koordinációs értekezleteken
  • tervmódosítások kézben tartása, követése
  • megrendelések intézése, követése
  • elkészült munkarészek ellenőrzése
  • ügyintézés a közművekkel és az engedélyező hatóságokkal
  • műszaki átadás-átvételek ügyintézése
  • garanciális problémák kezelése

Elvárások

  • építészmérnök vagy építőmérnöki diploma
  • TERC program ismerete és használata
  • 3 év projektmenedzsmentben való tapasztalat
  • műszaki ellenőri jogosultság

Előnyt jelent

  • tervezői jogosultság

Amit kínálunk

  • versenyképes munkabér
  • stabil munkahely
  • cafeteria juttatások

Jelentkezni motivációs levéllel és bruttó bérigény jelöléssel.