Projektmenedzser

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Bács-Kiskun

  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Műanyagiparban tevékenykedő autóipari partnercégünk részére keresünk Projektmenedzser munkatársat!

Főbb feladatok, munkák:

  • Csapat irányítása az új projektek termelésbe történő bevezetése során
  • Projekt ütemterv részletes kidolgozása a vevői és belső mérföldkövek figyelembevételével
  • Ütemterv folyamatos nyomon követése és betartatása
  • A projektek sikerét befolyásoló lehetőségek és kockázatok feltárása, illetve menedzselése
  • Változásmenedzsment
  • Rendszeres riportálás a felső vezetés felé
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (gépész / projektmenedzser) végzettség
  • Min. 1-3 éves releváns, az autóipar területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Autóipari szabványok ismerete (IATF, VDA6.3)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Intenzív együttműködés
  • Átgondolt, gyors, fegyelmezett feladat végrehajtás
  • Kitartó és elkötelezett hozzáállás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Folyékony magyar nyelvtudás szóban és írásban
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Kiemelkedő bejárási támogatás
  • Bónusz- és prémiumrendszer
  • 13. havi fizetés
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!