Projektmenedzser

  • Cég neve

    Országos Kórházi Főigazgatóság

  • Munkavégzés helye

    1027 Budapest, Csalogány utca 47-49.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a kijelölt projekt szabályszerű és terv szerinti megvalósításának koordinációja, irányítása, operatív működtetése a vonatkozó előírások, szerződések, jogszabályok és útmutatók előírásainak figyelembevételével;
  • a projekt megvalósításhoz szükséges adminisztratív koordinációs feladatok irányítása, ellenőrzése;
  • a projektben szükséges (köz)beszerzések megvalósításának koordinálása;
  • a projektmegvalósításhoz szükséges humán erőforrások megtervezése illetve azok rendelkezésre állásának/beszerzésének biztosítása;
  • a projekt szakmai, pénzügyi, adminisztratív végrehajtásának folyamatos figyelemmel kísérése, a projekt szabályos megvalósításának érdekében, szükség esetén beavatkozás;
  • projektteam irányítása;
  • projektcélok, indikátorok teljesülésének ellenőrzése és nyomonkövetése;
  • beszámolók határidőre történő és megfelelő tartalmú elkészíttetése, összeállításának koordinálása, ellenőrzése;
  • a projekt megvalósításával összefüggő dokumentumok ellenőrzése, pályázati kiírásban, Támogatói Okiratban és annak mellékleteiben meghatározott kritériumok szerinti összeállítása, megfelelősségének vizsgálata;
  • változásbejelentések, szerződésmódosítási kérelmek előkészítése, benyújtása a Támogató felé;
  • együttműködés, kapcsolattartás a projekt megvalósításában közreműködő munkatársakkal, az OKFŐ belső szakmai szervezeti egységeivel, illetve a külső szakmai partnerekkel, Irányító Hatósággal;
  • egyéb a projekt végrehajtásához kapcsolódó jelentések, adatszolgáltatási tevékenységek összeállításának, koordinálása, ellenőrzése;
  • a projektet érintő belső- és külső ellenőrzések koordinálása;
  • a projekt mindenkori képviselete ágazati egyeztetéseken, rendezvényeken, előadásokon, konferenciákon;
  • a projekt megvalósítását veszélyeztető kockázatok megfelelő időben történő jelzése, valamint javaslatok kidolgozása/kidolgoztatása a kockázatok megoldására munkaköre erejéig.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 3 éves uniós társfinanszírozással megvalósuló projekt vonatkozásában szerzett projektmenedzseri tapasztalat;
  • felhasználói szintű MS Office ismeret (irodai alkalmazások).

Előnyt jelent

  • közgazdasági vagy menedzsment szakirányú felsőfokú végzettség;
  • több éves beruházásokkal és/vagy informatikai fejlesztésekkel kapcsolatos kiemelt projektek lebonyolításában szerzett tapasztalat;
  • központi költségvetési szervnél, 3 Mrd Ft feletti összköltségű projekt megvalósításában szerzett tapasztalat;
  • MS Project szoftver ismerete;
  • B kategóriás jogosítvány;

A feladatkör betöltéséhez szükséges személyes jellemzők:

  • határozott fellépés, mely kiváló kommunikációs képességgel párosul;
  • agilitás;
  • felelősségteljes proaktív munkavégzés;
  • önállóságra való igény;
  • etikus magatartás;
  • pontosság, precizitás;
  • teherbírás;
  • jó szervező-, kapcsolatteremtő- és tárgyalókészség;
  • stressz-tűrő képesség és hatékony időgazdálkodás;
  • logikus gondolkodásmód, önálló problémamegoldó készség;
  • szakmai igényesség;
  • megbízhatóság.

Feltételek:

  • magyar állampolgárság;
  • cselekvőképesség;
  • büntetlen előélet.

Amit kínálunk

Jogviszony: Munka Törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. tv. rendelkezése szerint, 3 hónapos próbaidő kikötésével.

Munkavégzés helye: 1027 Budapest, Csalogány utca 47-49.

Amit az OKFŐ kínál: stabil munkahely, kiváló csapatszellem, nyitott légkör, dinamikus környezet.

Céginformáció

Országos Kórházi Főigazgatóság Pályázati és Projektkoordinációs Igazgatósága álláslehetőséget kínál PROJEKTMENEDZSER munkakör betöltésére határozott időtartamra, teljes munkaidőben.

Jelentkezéshez csatolandó:

  • Szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázatot az elbírálásban részt vevő személyek megismerjék
  • Hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázó a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak – a pályázati eljárással összefüggésben szükséges – kezeléséhez hozzájárul.
  • Hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy 1 éven át tárolhatjuk önéletrajzát és pályázatát, hogy ha a későbbiek során Önnek megfelelő pozíció kerül meghirdetésre, akkor fel tudjuk Önnel ismét venni a kapcsolatot.

Jelentkezés: elektronikus úton a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Jelentkezési határidő: 2024.06.05.

A feladatkör betölthető:

A pályázatok elbírálását követően.

Az álláshely betöltésének feltétele 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.