Projektmenedzser

  • Cég neve

    MVM ERBE Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Budafoki út 95.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Az MVM ERBE Zrt., az MVM Csoport mérnökirodája, teljes körű szolgáltatást nyújt villamos- és hőenergia termelő egységek, valamint villamos átviteli és elosztó hálózatok működtetéséhez szükséges projektek előkészítésében, tervezésében és megvalósításában. Vállalatunk Hagyományos és Megújuló Erőművi Üzletága számára Projektmenedzser munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Erőművi projektjeink teljes körű menedzselése, vezetésének felügyelete, utógondozása
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel, új üzleti lehetőségek felkutatása, együttműködés erősítése
  • Stratégiák kidolgozása, ajánlatok, szerződések és szerződéskötések menedzselése
  • Jogi szabályozások, szabványok, egyéb előírások alkalmazása, nyomonkövetése
  • Projekt team összeállítása, szükség esetén alvállalkozók bevonása és koordinálása
  • Projektjelentési rendszer kialakítása és működtetése, kockázatok azonosítása és kezelése
  • Komplett, minőségi projektdokumentáció biztosítása, szerződések határidőben, költségkereten belüli teljesítése, ügyfélelégedettség megtartása

Amit kérünk

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Legalább 1 év projektvezetői tapasztalat szerződéstechnikai, kereskedelmi, kockázatkezelési, projekt kontrolling, garanciális és szavatossági ismeretekkel
  • Legalább 1 év energetikai tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • B” kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Rendszerszemlélet, kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Megoldásorientált, ügyfélközpontú hozzáállás

Előnyt jelent

  • Energetikai projektekben szerzett tapasztalat
  • Műszaki vagy gazdasági végzettség

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Csatlakozhatsz az MVM Csoport mérnökirodájához, mely cégcsoport Magyarország második, Közép-Európa negyedik legnagyobb vállalatcsoportja és egyben meghatározó szereplője a magyar energiarendszernek is
  • Egyedi alkalmat biztosítunk a hazai és regionális energetikai piac megismerésére
  • Regionális jelentőségű hagyományos és megújuló erőművi projektekben vehetsz részt
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomagunk van (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás), kollégáink teljesítmény alapján prémium vagy bónusz kifizetésben részesülnek
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget (tréningek, konferenciák) biztosítunk

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek