Projektmenedzser

  • Cég neve

    MVM EGI Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Irinyi József u. 4-20.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen. Műszakilag izgalmas, összetett projekteket keresel? Érdekesnek találnád például egy hűtőtorony vagy egy sűrűzagy rendszer létesítésének helyszíni menedzselését? Szívesen megmérettetnéd magad nemzetközi környezetben, esetleg már van is ilyen tapasztalatod? Társaságunk víztakarékos hűtőrendszereivel az energiaszektor vezető képviselője a hazai és nemzetközi piacokon egyaránt. Hűtőrendszereink több tucat erőmű megbízható alapját képezik világszerte. Segítünk a jövő tiszta energiájának előállításában bolygónk vízkészleteinek felhasználása nélkül. Csapatunkba jelenleg olyan kollégákat keresünk, akik szívesen gyökeret eresztenének nálunk és hosszú távon segítenék szerteágazó nemzetközi vevő- és termékportfólióval rendelkező cégünk projektjeit.

Társaságunk víztakarékos hűtőrendszereivel több mint fél évszázada az energiaszektor vezető képviselője a hazai és nemzetközi piacokon. Hűtőrendszereink több tucat erőmű megbízható alapját képezik világszerte. Segítünk a jövő tiszta energiájának előállításában bolygónk vízkészleteinek felhasználása nélkül.

Feladatok

  • kijelölt projektekért P/L felelősség;
  • kijelölt projektek vezetése a szerződés aláírásától a garanciaidő végéig (tervezési, beszerzési, logisztikai, kivitelezési, üzembehelyezési, garanciális fázisok);
  • projektdokumentáció elkészítésének nyomon követése és megküldése az érintett feleknek;
  • műszaki dokumentáció nyilvántartása;
  • folyamatos kapcsolattartás a vevő és az alvállalkozók képviselőivel, a felmerült helyzetek kezelése;
  • határidők követése és aktualizálása az előírt számítógépes programban;
  • műszaki elvárások, előírások betartása és betartatása;
  • projekt kalkulációk készítése, nyomon követése (Excel, SAP);
  • a projektek gyártóművi minőségellenőrzésében aktív részvétel;
  • helyszínen történő építési, szerelési tevékenység koordinálása, folyamatos egyeztetés a szerelésvezetővel;
  • a projektek megvalósítására kijelölt szakterületi kollégák munkájának irányítása és számonkérése;
  • a projektcélok megvalósítása az elvárásoknak megfelelően (pénzügyi mutatók, határidő, minőség stb.);
  • a Projektmenedzsment Osztályvezető részére az elvárt beszámolók elkészítése.

Amit kérünk

  • gépészmérnök végzettség;
  • legalább középfokú szakmai angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt);
  • legalább 3 éves, műszaki projektek irányításában és/vagy ezek helyszíni kivitelezésében szerzett tapasztalat;
  • AutoCad (Viewer), MS Office és MS Project programok ismerete;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • önállóság, határozottság, pontosság, alaposság, rugalmasság;
  • jó szervező és problémamegoldó készség;
  • eredményközpontú látásmód;
  • utazási hajlandóság (jellemzően néhány napos belföldi és külföldi utazások).

Előnyt jelent

  • nemzetközi szakmai környezetben szerzett munkatapasztalat;
  • erőművi projektek kivitelezésében szerzett szakmai tapasztalat;
  • SAP ismeret.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • nagyvállalati háttér, stabil munkahely
  • változó és inspiráló műszaki feladatok
  • részvétel nemzetközi projektekben
  • kollegiális légkör, lendületes csapat
  • versenyképes alapbér
  • kiterjedt juttatási csomag
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • kötetlen munkarend
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények
  • jól megközelíthető és jól felszerelt iroda

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment