Projektmenedzser (Medior, határozott idő)

  • Cég neve

    HungaroControl Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XVIII. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Érdekel a repülés, a légiforgalmi irányítás világa? Gazdasági, műszaki vagy természettudományi végzettséggel rendelkezel és emellett ügyesen bánsz az emberekkel? Régi álmod, hogy egy megbecsült csapat tagja legyél? Szeretnél olyan munkát, amit magadénak érzel, amire hivatásként tekinthetsz? Vezess olyan projekteket, amelyek a légiforgalmi irányítók munkáját támogatják!

Csatlakozz Magyarország egyik leginnovatívabb közlekedési vállalatához, a HungaroControl-hoz!

Főbb feladataid lesznek:

  • irányítod a társaság több szervezeti egységet érintő projektjeit;
  • koordinálod a projektek végrehajtásához szükséges erőforrások tervezését összehangolását;
  • ellátod a projektek felügyeletével és monitoringjával kapcsolatos feladatokat;
  • az általad vezetett projektek esetében döntéselőkészítő tevékenységet végzel;
  • biztosítod a Társaságnál működő valamennyi projekt és szervezeti egység részére nyújtandó projektmódszertani támogatást;
  • részt veszel a Társaság projektmenedzsment kompetencia fejlesztéséhez kapcsolódó feladataiban;
  • ellátod a Projektadminisztrációs feladatokat;
  • egyéb koordinációs feladatokat látsz el.

  • műszaki/gazdasági/természettudományos végzettséggel rendelkezel és a projektmenedzsment területén szereztél eddig tapasztalatot;
  • legalább 3-6 éves projektmenedzsment tapasztalattal rendelkezel;
  • szóban és írásban is magabiztosan kommunikálsz angolul;
  • különleges, világszínvonalú fejlesztésekben szeretnél részt venni;
  • ha nem munkát, hanem hivatást keresel;
  • jó szervezőkészséggel és emberismerettel rendelkezel;
  • eredményesen és hatékonyan tudod szervezni a munkát;
  • analitikusan gondolkozol és nem félsz a kihívásoktól.

Jelentkezéskor előnyt jelent:

  • mérnöki / informatikai / gazdasági végzettség;
  • projektmenedzsment képesítés (PMI) vagy ilyen területen szerzett tapasztalat;
  • munkatapasztalat a légiközlekedés bármely területén.

Amit mi ajánlunk neked:

  • határozott idejű munkaviszony - 2 év;
  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőséget;
  • stabil munkahelyet, hosszú távú munkalehetőséget;
  • nemzetközi munkacsoportokban való részvételt;
  • szakmai fejlődési lehetőséget;
  • kimagasló bérezést;
  • kellemes munkakörnyezetet;
  • home office lehetőséget.

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület