E-Educatio Információtechnológia Zrt. logo

Projektmenedzser marketing területen

  • Cég neve

    E-Educatio Információtechnológia Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1111 Budapest, Budafoki út 59.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A Projektmenedzsment és marketing részleghez tartozó projektek koordinálása
  • A projektek teljes körű lebonyolítása, az ezekhez kapcsolódó határidők, ütemtervek betartásával
  • Szakmai egyeztetéseken történő részvétel
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Vállalati honlapok, hírlevelek szövegezése, arculati tervezésben való részvétel
  • Social media tartalomgyártás (Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn)
  • Social media negyedéves elemzéseinek készítése
  • Marketing ügynökséggel való együttműködés
  • Marketing reklámanyagok grafikai terveztetése, gyártás koordinálása
  • Céges események (születésnap, masszázs, sporttevékenységek, csapatépítő stb.) szervezése 70-100 fős csapat számára
  • Online kérdőívrendszer felügyelete, adatok elemzése
  • Irodai eszközbeszerzés
  • Autóflotta kezelése

Elvárások

Téged keresünk, ha
  • online marketing és rendezvényszervezés területen szerzett munkatapasztalattal rendelkezel
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel (marketing, rendezvényszervezés szak/szakirány előny, de nem feltétel a kiválasztásnál)
  • legalább középfokon kommunikálsz angolul szóban és írásban egyaránt
  • megbízható, precíz, igényes munkavégzés jellemez
  • komfortos számodra az önálló munkavégzés általános vezetői iránymutatás mellett
  • világos, lényegre törő kommunikációs készségekkel bírsz, szóban és írásban egyaránt
  • B kategóriás jogosítványod és vezetési gyakorlatod is van
  • felhasználói szintű MS Office ismereteid már megvannak

Előnyt jelent

  • ha  rendelkezel 1-3 év projektmenedzseri tapasztalattal
  • ha van online grafikai szerkesztő programismereted

Amit kínálunk

  • Alapbér, továbbá béren kívüli juttatások a jogszabályok szerint: utazási költségtérítés, szemüveg támogatás
  • Hibrid munkavégzés: próbaidő után heti 1-2 nap home office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő (törzsidő: 9:00-15:00)
  • Szakmai kihívást jelentő, összetett, változatos feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség: szakmai tréningeken való részvételi lehetőség
  • Céges angol vagy német nyelvtanfolyam munkaidőben
  • Céges masszázs
  • Squash lehetőség
  • B kategórián felül további jogosítvány kategóriák megszerzésének támogatása
  • Kedvezmény informatikai eszközök vásárlásához
  • Családias, összetartó csapat
  • Kutyabarát munkahely
  • Zárt, fedett kerékpártároló

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

Közúti járművezetők és közlekedési szakemberek képzése területén piacvezető online tananyagfejlesztő és forgalmazó cégünkhöz keresünk PROJEKTMENEDZSER kollégát marketing területre teljes munkaidőben.

A „Jelentkezem” gombra való kattintás után küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet bruttó bérigény megjelöléssel!