Projektmenedzser

  • Cég neve

    ION Systems Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Csongrád-Csanád megye, Hajdú-Bihar megye, Pest megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • projekt ütemtervek (kivitelezési-, beszerzési-,pénzügyi és erőforrás) biztosításában és megvalósításában
  • teljes projekt végrehajthatóságáért részfeladatok hatékony meghatározásában
  • projekt team munkájának operatív szervezésében és irányításában
  • megrendelővel és a megvalósításban részt vevő hatóságokkal való kapcsolattartásban
  • projekt szerződésszerű teljesítésében (határidő, minőség, fedezet, munkavédelem)
  • projekt megvalósításában részt vevő társszervezetetekkel való kapcsolattartásban (beszerzés, jog, garancia)
  • költségoptimalizáció biztosításában

Elvárások

  • min. 3-5 év kivitelezői tapasztalattal és min. 2 év vezetői tapasztalattal rendelkezel
  • villamos- vagy gépészmérnök / villamos vagy gépész üzemmérnök végzettségű vagy
  • Aktívan használod angol és/vagy német nyelvtudásodat
  • Projektszemléletű gondolkodásmód, céltudatosság, kitartás, problémamegoldó képesség jellemez
  • B kategóriás jogosítványod van

Előnyt jelent

FMV jogosultság

Amit kínálunk

  • Egy 2000 fős építőipari nagyvállalat stabil tagja lehetsz, nálunk a biztos háttér garantált
  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk
  • Igyekszünk kényelmessé tenni a mindennapokat, nyári táborokat szervezünk a KÉSZ-es gyerekeknek
  • Gondolunk a kikapcsolódásra is, kényelmes, KÉSZ-es üdülőnkben pihenhetsz, akár Balatonon, akár Horvátországban

Céginformáció

Az ION Systems Kft. a KÉSZ Csoport tagjaként irányítástechnikai rendszerek és ipari létesítmények villamos tervezésével, kivitelezésével, valamint speciális villamos kivitelezéssel (NAF/KÖF alállomások, naperőművek, robbanásbiztos és tisztatéri technológiák, E-töltők), továbbá közép- és kisfeszültségű villamos karbantartási munkákkal foglalkozik. Új munkatársunkat Projektvezető munkakörben szeretnénk az ION Systems Kft. csapatában üdvözölni