Projektmenedzser

  • Cég neve

    HAJDU-ALU Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4034 Debrecen

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Projekttervek kidolgozása és végrehajtása, erőforrások hatékony menedzselése,
  • A gyártmánytervek egyeztetése, véglegesítése,
  • A gyártóüzem által legyártott nyílászárók beszerelésének koordinálása – saját beépítők és alvállalkozói csapatok irányítása és motiválása,
  • Minőség ellenőrzés és biztosítás a beszerelési folyamatok során,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal, és egyéb érintettekkel,
  • Költségvetés és határidő-ellenőrzés, változáskezelés,
  • Teljesítések felmérése, igazolása,
  • Építési napló vezetése, átadási dokumentációk összeállíttatása.

Elvárások

  • Rendelkezel legalább középfokú szakirányú végzettséggel (magasépítő technikus),
  • Dolgoztál már nyílászáró beépítési projekteken – preferáltan legalább 3 évet,
  • Jól ismered és magabiztosan használod a Microsoft Office szoftvereket és projektmenedzsment eszközöket (Ms Project, Planner), valamint az AutoCad programot,
  • Könnyen szót értesz másokkal, és szívesen oldod meg a felmerülő napi problémákat, kérdéseket,
  • Jó szervező vagy, és élvezed, ha önállóan dolgozhatsz,
  • Precízen végzed a munkádat, és másoktól is ezt várod el,
  • Van B kategóriás jogosítványod és vezetési rutinod – a munkaidődnek egy jelentős részét utazással fogod tölteni.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel (építő- vagy építészmérnök, műszaki menedzser),
  • Magabiztosan kommunikálsz angol nyelven írásban és szóban egyaránt.

Amit kínálunk

  • Juttatási csomagunk a béren felül Cafeteria juttatást (SZÉP kártya), valamint kockázati baleseti és életbiztosítást is tartalmaz.
  • A munkádhoz minden szükséges eszközt biztosítunk: céges autót, laptopot, és mobiltelefont.
  • Szakmailag izgalmas, változatos feladatokon fogsz dolgozni a transzparens építészet területén. Nálunk garantáltan látványos üvegezett szerkezetek megépítésének lehetsz kulcsszereplője.
  • Mi hosszú távon gondolkodunk: stabil csapatot építünk, akikre bátran támaszkodhatunk a jövőben is.
  • Munkádat egy jó hangulatú, fiatalos csapatban végezheted, ahol alapvető egymás támogatása.

Céginformáció

A Hajdu-Alu Zrt. az észak-alföldi régió meghatározó építőipari cégcsoportjának, a Szinorg csoportnak a tagjaként működik. Cégünk az építőiparban végzi a tevékenységét, fő profilunk a fém épületelemek, alumínium és műanyag nyílászárók gyártása és beépítése.

Projektmenedzserként a te feladatod lehet a már leszerződött munkáink megvalósításának koordinálása. Ennek során napi kapcsolatban leszel a megrendelőinkkel, alvállalkozóinkkal, és alkalmanként a beépítő gárda munkáját is te fogod irányítani. A te felelősséged lesz, hogy az elvállalt feladatok a megfelelő minőségben, határidőre, gazdaságosan valósuljanak meg.

Csapatunk tagjaként munkádat egy jól szervezett, támogató közegben végezheted. Cégcsoportunk a jelenlegi gazdasági helyzetben is stabil lábakon áll, így nálunk nem kell aggódnod a jövőd miatt.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után, kérjük, töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát!