Projektmenedzser

  • Cég neve

    GreenLine Clean Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Nettó 400e - 450e Ft havi bér Nettó 100e Ft havi bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • helyszínek, műszaki feltételek, mosószakmai igények felmérése
  • kivitelezési projektek tervezése, projekt és látványtervek készítése/készíttetése
  • a kivitelezési alvállalkozó partnerek felkutatása, ajánlatkérések begyűjtése, projekt költségvetés elkészítése
  • a projekt teljes folyamatának (tervezéstől-átadásig) koordinálása, a projekt szereplőivel való folyamatos kapcsolattartás
  • a projektekhez kapcsolódó ütemtervek, költségvetés és határidők megtervezése, betartása és betartatása
  • a kivitelezési munkák támogatása, ellenőrzése
  • rendszeres státusz riport készítése a vezetőség felé
  • üzletfejlesztési terület támogatása

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú, építőiparhoz kötődő végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • építőipari projekt (tervezés, kivitelezés) területről származó szakmai tapasztalat
  • szervezőkészség
  • precíz és önálló munkavégzés, felelősségteljes hozzáállás, eredményorientáltság, határozottság, terhelhetőség, rugalmasság
  • problémamegoldó hozzáállás
  • jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • hasonló kivitelezési projektekben szerzett tapasztalat
  • saját gépjármű
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban, írásban

Amit kínálunk

  • fiatalos, lendületes, támogató csapat
  • egyedi és újító ötletek támogatása és értékelése a vezetők részéről
  • modern, környezetbarát technológia
  • rugalmas munkaidő (törzsidővel)
  • alkalmazotti jogviszony és versenyképes jövedelem, bónusz
  • céges mobiltelefon, laptop
  • saját gépjármű esetén költségtérítés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • családias munkakörnyezet rendszeres csapatépítéssel

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A GreenLine Clean Kft. Európában az elsők között kínál innovatív, víztakarékos és környezetkímélő gépjárműtisztító megoldást. Szolgáltatásaink várakozás nélkül, telefonos applikáció segítségével könnyedén igénybe vehetők.
Magyarországon belül mintegy 50 fix és mobil egységgel működünk, ezen felül már több európai országban is jelen vagyunk.
Új prémium, víztakarékos, környezetbarát autómosóink kivitelezési munkáihoz keresünk projektmenedzser pozícióba munkatársat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!