Projektmenedzser

  • Cég neve

    Goodwill Pharma Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    6724 Szeged, Cserzy Mihály utca

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Csatlakozz a magyarországi gyógyszeripar egyik meghatározó kereskedelmi szereplőjéhez a Goodwill Pharma Nyrt-hez! Mi vagyunk a Szent-Györgyi Albert termékcsalád megalkotója és gyártója. 27 éves szakmai tapasztalatunknak köszönhetően a portfóliónk számos olyan termékkel bővült, amely egyedi, speciális megoldást jelent különböző egészségügyi problémákra. Elsődleges szempont számunkra az igények minőségi, komplex kiszolgálása.
Várjuk jelentkezésed a következő munkakörre:

Főbb feladatok, munkák

  • a cég termékkörének bővítése gyógyszerekkel és orvostechnikai eszközökkel
  • lehetséges gyógyszer dossziékat kínáló üzleti partnerek felkutatása in-licensing és/vagy disztribúciós megállapodások kötése céljából
  • tárgyalás írásban és szóban magyar és angol nyelven
  • partnerekkel történő megállapodások teljeskörű menedzselése (piacelemzés, árajánlatok kérése és tárgyalása, új gyógyszer termékek profiljának kidolgozása, kereskedelmi szerződések kötése)
  • döntés-előkészítés, javaslattétel vezetőség részére,
  • a cég hazai piaci jelenlétének támogatása és nemzetközi terjeszkedésének elősegítése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • közgazdász végzettséged van
  • külkereskedelmi tapasztalattal rendelkezel
  • tárgyalóképes angol nyelvtudásod van
  • felhasználói szintű (Word, Excel, PowerPoint) számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezel
  • képes vagy önálló munkavégzésre, és van tapasztalatod abban, hogy csapatban dolgozz projekteken

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • gyógyszeriparban vagy élelmiszeriparban eltöltött legalább 1 éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • laptop, mobiltelefon
  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • modern, kellemes munkakörnyezet
  • fiatalos, lendületes, egymást segítő csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük küldje el számunkra fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével.