Projektmenedzser-export értékesítés területre

  • Cég neve

    Keskeny Nyomda

  • Munkavégzés helye

    1158 Budapest, Rákospalotai határút 6.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Német felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

A MUNKÁD SORÁN FELADATOD LESZ:
  • A beérkező ügyfélmegkeresések fogadása, igények feldolgozása.
  • Folyamatos kapcsolattartás ügyfeleiddel telefonon, e-mail útján, online meetingeken keresztül és alkalom adtán személyesen is.
  • Az egyeztetések dokumentálása a vállalatirányítási rendszerünkben.
  • Végig kell kísérned a gyártási folyamatot az ügyféligény beérkezésétől a szállításig, így nemcsak az ügyfelekkel állsz majd kapcsolatban, hanem az irodai társosztályokkal és az üzemi területekkel egyaránt. Jó hír, minden itt van egyhelyben.
  • Az árajánlatot nem te fogod elkészíteni, van erre a feladatra kalkulációs csoportunk, azonban fontos, hogy értsd és átlásd, hogy mit küldesz ki a partnerek számára.
  • A termék konstrukcióját ugyan nem neked kell megtervezni és a gyártási paramétereket is az erre dedikált osztály fogja megadni a termelés irányába, viszont fontos, hogy képben legyél a technológiai résszel, termékeinkkel. Ez nagyban megkönnyíti a munkádat a tárgyalások során az ügyfelekkel és a házon-belüli kommunikációk alkalmával egyaránt.
  • Esetleges reklamáció esetén szoros együttműködés a Minőségbiztosítási csoporttal.
  • Összekötő szereped lesz az ügyfelek és a nyomda között, emiatt az beérkező igényeket le kell fordítanod az osztályoknak „nyomdai nyelvre” és az ügyfeleknek pedig úgy kell átadnod a megkapott információkat, hogy tiszta és egyértelmű legyen számukra. Ne ijedj meg, ha még nem beszéled a „nyomdász nyelvet”, megtanítunk rá!
  • Mivel export területen fogsz dolgozni így az ügyfelekkel a kapcsolattartás idegennyelven zajlik. Az exportos kollégáink angol és német nyelven kommunikálnak a partnereinkkel. Ezen pozíció betöltéséhez az angol nyelvtudás elengedhetetlen, ha esetleg a németed is tárgyalóképes annak külön örülünk, de nem feltétel

Elvárások

Legyél TE a kapocs nemzetközi ügyfeleink és a Keskeny Nyomda között!

Várjuk jelentkezésed amennyiben:
  • Szereztél már gyakorlatot ügyfélkezelésben.
  • Elfogadod, hogy ez a munkakör a kommunikáció mellett sok adminisztrációval is jár.
  • A meglévő ügyfeleinkkel való kapcsolattartás mellett, szívesen kutatnál fel új lehetőségeket, partnereket.
  • Készen állsz menedzselni projekteket.
  • Nyitott vagy és szeretnéd is megismerni a nyomdaipar rejtelmeit, fontos, hogy az ügyfélkezelésen túl érdekeljen a műszaki rész is.
  • Ügyfélkezelésben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol (és német) nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Előnyt jelent

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Erős problémamegoldó képesség, együttműködés társosztályokkal
  • Kiemelkedő kommunikáció írásban és szóban
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  •  Egy mentort, aki ott lesz melletted, nem hagy elveszni a sok új információban.
  • A HR támogatását abban, hogy minél komfortosabban érkezz meg az új munkahelyedre és átlásd a helyi sajátosságokat.
  • A betanulási időszakban a nyomda összes területével megismerkedhetsz és minden szükséges tudást  átadnak kollégáink neked ami szükséges a munkádhoz.
  • Szakmai kihívást nyújtó feladatokat egy stabil hátterű vállalatnál, határozatlan idejű szerződéssel.
  • A szakmai fejlődés biztosítása mellett, lehetőséget készségfejlesztő és munkakör specifikus tréningeken való részvételre.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Keskeny Nyomda értéket teremt és értéket közvetít munkatársai és megrendelői számára. Maximális minőséget a legkorszerűbb technológiával. Több mint 30 éve kiszámítható, stabil munkahelyet biztosít munkavállalóinak, megbízható nyomdai partnerként van jelen a hazai és nemzetközi piacon is.
Ismert brandekkel dolgozunk, export területünk folyamatosan növekszik.

Ha motivál a komplex szakmai feladat és stabil munkahelyet keresel, várjuk jelentkezésed! Jelentkezem gombra kattintás után várjuk önéletrajzod!