Projektmenedzser (Építész, építőmérnök végzettség)

  • Cég neve

    Raw Development Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest II. kerület

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A projektek végrehajtásába bevont kollégák átfogó irányítása
  • Projektekhez kapcsolódó megrendelések kommunikációjának kezelése
  • Projektek operatív végrehajtása, projekt menedzsment feladatok elvégzése, projekt csapat koordinálása
  • A projektekhez kapcsolódó, szervezeti pénzügyi koordináció, profitabilitás biztosítása az egyes projektek szintjén
  • Kapcsolattartás és feladatkoordináció a tervezőkkel, beszállítókkal, kivitelezőkkel és hatóságokkal részvétel a beszerzések lebonyolításában, ajánlatkérő dokumentációk összeállítása, tender analízisek és tender riportok elkészítése
  • Projekt végrehajtáshoz kapcsolódó minőségirányítási rendszer szisztematikus alkalmazásának biztosítása az egyes projektek szintjén
  • Riportálás az üzletág vezetője felé

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség
  • Stabil szakmai tapasztalat, érett gondolkodásmód
  • Más emberek koordinálására való készség, csapatjátékos hozzáállás
  • Önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség
  • Strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Stabil IT készségek, MS Office programok, MS projekt magabiztos használata, CAD programok használata előny, de nem követelmény

Végzettség

  • Egyetemi vagy főiskolai építész, építőmérnök diploma
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Folyékony Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • Szakmai fejlődést inspiráló környezet
  • Egyedülálló szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel
  • Versenyképes fizetés

Céginformáció

A RAW Development Kft. bővülő csapatába keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A RAW Development Kft. ingatlan-projektek menedzsmentjével foglalkozó és mérnöki szolgáltatásokat nyújtó, dinamikusan fejlődő szervezet.

A jelentkezéseket a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.