De Dietrich Process Systems Hungary Kft. logo

Projektmenedzser (vegyipar)

  • Cég neve

    De Dietrich Process Systems Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2330 Dunaharaszti, Soroksári út 9.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A projektmenedzser elsődleges és legfontosabb feladata komplex projektek megvalósításának irányítása a vevők elvárásainak és a telephely előírásának megfelelően.
  • Komplex műszaki tartalmú, nagy értékű projektek, árajánlatok készítése, elsősorban műszaki, adminisztratív oldalról, a projektek nyomon követése.
  • Projekttervek, javaslatok kidolgozása, megvalósítása, időtervek/ütemtervek menedzselése, projekt dokumentumok, tervdokumentációk összeállítása.
  • Projekt megbeszélések összehívása, nyomon követése, vevői auditokon, üzembehelyezéseken való aktív részvétel.
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, elsősorban a Sales-szel, a Back-office-szal, a Szervizzel.
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel a cég termékeivel és szolgáltatásaival kapcsolatos, illetve a projektekhez kapcsolódó műszaki kérdésekben, kapcsolattartás beszállítókkal, szerződéses szakemberekkel.
  • Meghatározott formátumú projekt riportok elkészítése, projekt státusz rendszeres időközönként aktualizálása, prezentálása
  • A technológiai folyamatok és szerelési munkálatok ütemezésének szervezése, irányítása, együttműködésben a szervizvezetővel.
  • Gyártásközi hatósági ellenőrzések megszervezése, lefolytatása.
  • Jelentések, költségbecslések, pályázatok, árajánlatok és tenderek összeállítása, segítségnyújtás szerződések műszaki részeinek megfogalmazásában.
  • Vonatkozó jogszabályok, műszaki szabályozások nyomon követése.

Elvárások

  • Vegyipari gépészmérnök végzettség.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Műszaki szemlélet, logikus gondolkodásmód, problémamegoldó attitűd
  • Gazdasági, kereskedelmi érzék
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos számítógéphasználat (MS Office – Outlook, Excel, Word, MS Project; GoogleDocs)
  • Határozottság, magabiztosság
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Ipari beruházásokhoz kapcsolódó tapasztalat. (gyógyszeripar / vegyipar területen)
  • Középfokú német / francia nyelvtudás
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete, használata
  • Kisebb létszámú (4-6 fős) csapat vezetésében, munkaszervezésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Munkavégzés egy hosszú múltra visszatekintő, nemzetközi hátterű, stabil cégnél
  • Regionális és nemzetközi projektek
  • Dinamikus, lendületes csapat
  • Kellemes irodai környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Kiszámítható, fix irodai munkaidő
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A De Dietrich piacvezető nemzetközi cégcsoport már több mint 340 éve foglalkozik vegyipari, finomvegyipari és gyógyszeripari gépek és berendezések gyártásával, szervizelésével. Dunaharasztiban található telephelyünk felel a CEE régió képviseletéért. Folyamatosan fejlődő központi irodánk csapatába keresünk új kollégát.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát.