Projektmenedzser

  • Cég neve

    C3S Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Műholdas és ipari projektek teljes projektmenedzsmentje
  • Komplex projektek operatív vezetése (teljes mechanikai, elektronikai tervezés, fejlesztés, tesztelés és gyártás koordinációja mérnökök, gyártási-beszerzési kollégák és külsős partnerek bevonásával)
  • Projektcsapat irányítása és összefogása (rendszermérnök, projekt tagok, konzorciumi partnerek, alvállalkozók)
  • Részvétel a projektek előkészítési, tervezési, megvalósítási, zárási és értékelési szakaszában
  • Ütemterv elkészítése és monitorozása
  • Projektfolyamatok, határidők kontrollja, pénzügyi követése
  • Kockázat- és konfigurációmenedzsment
  • Kapcsolattartás külföldi és belföldi partnerekkel, Európai Űrügynökséggel és konzorcium vezetőkkel
  • Projektek megvalósításához és lezárásához kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • Projektek, javasolt technikai változtatások megvalósíthatósági és gazdaságossági elemzése
  • Részvétel a projektekhez, fejlesztésekhez kapcsolódó feladatok specifikálásában és a követelmények meghatározásában
  • Céges projekt portfolió támogatása: projekt erőforrás igények összegyűjtése mérnökséggel egyeztetve céges erőforrás tervhez és után követéshez
  • Értékesítés támogatása: ütemterv és koncepciók kidolgozása
  • Marketing támogatása: projektek képviselete és kommunikációja
  • KFI tevékenységhez kapcsolódó pályázatok támogatása: megvalósíthatósági tanulmányok

Elvárások

  • Minimum főiskolai (BSc) végzettséged van
  • Rendelkezel 3-5 év projektvezetői tapasztalattal
  • Átlátod a komplex műszaki fejlesztés teljes technológiai folyamatát
  • Van tapasztalatod elektronikai (HW/SW) fókuszú projektek menedzselésében
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel (írásban és szóban is!)
  • Aktívan és magabiztosan használod az MS Office-t
  • A munkádat önállóan végzed
  • Rugalmas vagy és tudsz priorizálni
  • Logikus gondolkodás, jó szervező- és problémamegoldó készség jellemez
  • Nyitott kommunikáció jellemez és proaktívan keresed kollégákat a munkád során felmerülő kérdések megoldásához

Előnyt jelent

  • MSc villamosmérnök / egyéb műszaki végzettség
  • ECSS szabványrendszerek ismerete
  • MS Projekt vagy Wrike vagy Atlassian szoftverek magabiztos ismerete
  • Releváns tapasztalat nemzetközi projektek lebonyolításában

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő (törzsidővel)
  • Alkalmazotti jogviszony és versenyképes jövedelem
  • Céges mobiltelefon, laptop
  • Szakmai képzések, részvételi lehetőség konferenciákon
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias munkakörnyezet rendszeres csapatépítéssel és fakultatív programokkal (pl. vitorlázás, strandröplabda, társasozás, kirándulás stb.)

Céginformáció

C3S Kft. a nemzetközi nanoműhold ipar jelentős szereplője. Termékeink és megoldásaink az űripari igényeket és a tudományos kísérleteket egyaránt támogatják és kiszolgálják a küldetések során. Missziótervezői tevékenységünk lefedi a 3-16U méretű, nagymegbízhatóságú nanoműholdas platform- és alrendszer-tervezést, a felbocsátást megelőző szimulációs szoftver és hardver, valamint a küldetés-operációs környezet fejlesztését. A CubeSat-ok világán túl, nagyműholdas projektekben energiaellátó és hasznos teher szabályozó rendszerek tervezőjeként vagyunk jelen. Házon belül fejlesztett, redundáns alrendszereinket hosszú életciklus és magas rendelkezésre állás jellemzi.

Kérjük, küldd el angol és magyar nyelvű önéletrajzodat a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.