Projektmenedzser

  • Cég neve

    Benta-Dex Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Új és meglévő cégeknél logisztikai, raktározási  beruházások feltérképezése és levezénylése.
  • Új projektek állványozás, állvány építés bontás, pódium és egyéb raktározási ügyletek lebonyolítása.
  • Üzletkötés, projektek szervezése

Elvárások

  • Agilis
  • Jó kommunikációs készség
  • teherbírás
  • precíz, megbízható
  • vevőorientált,
  • több szálon futó folyamatok kezelése
  • műszaki beállítottságú
  • kereskedelmi szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Office magas szintű használata
  • 3-5 éves kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Home office lehetőség
  • Bejárási támogatás
  • Céges telefon, laptop
  • 8 órás bejelentés

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A BENTA-DEX KFT ipari tárolás és mozgatástechnika területén nyújtott kiváló szolgáltatások révén vált ismertté. Cégünk 1997-ben alakult, és azóta folyamatos fejlődésen ment keresztül. Kezdetben egy kisebb csapatként indultunk, de elhivatottságunk és szakértelmünk révén hamar elnyertük ügyfeleink bizalmát. Az évek során sikerült kiépítenünk egy erős és tapasztalt csapatot, amely képes kielégíteni a legkülönfélébb ipari igényeket és kihívásokat. Az évek során számos különböző projektet valósítottunk meg, mind az üzemi, mind az irodai, irattári és könyvtári környezetben. Az innováció és a legújabb technológiák alkalmazása mindig fontos szerepet játszott munkánkban, hogy mindig a lehető legjobb megoldásokat nyújthassuk ügyfeleinknek.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!