Projektmenedzser (Belsőépítészeti generálkivitelezés)

  • Cég neve

    Orange Cube Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Marina sétány

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Gyógyszertárak, Üzletek, irodák, felújításának építésének megszervezése megrendeléstől az átadásig, helyszíni építésvezetés, beszállítókkal és ügyfelekkel való kapcsolattartás.

Elvárások

  • 3 év tapasztalat belsőépítészeti, építészeti kivitelezésben
  • AutoCAD vagy ArchiCAD program felhasználói szintű ismerete
  • Microsoft Office programok ismerete
  • jó szervezőkészség
  • csapatjátékosság
  • pontosság
  • jó műszaki problémamegoldó készség
  • gyakorlati érzék
  • rugalmasság
  • terhelhetőség, szorgalom
  • lelkiismeretesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • belsőépítészetben és építőiparban használt anyagok, műszaki megoldások ismerete,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes, színvonalas fizetés juttatásokkal,
  • jól felszerelt, kiemelkedően színvonalas munkakörnyezet,
  • magas szakmai szint,
  • fejlődési lehetőség, változatos feladatok,
  • barátságos, összetartó csapat,
  • rugalmas munkaidő
  • céges autó
  • céges telefon
  • laptop

Céginformáció

Szeretnél egy egyedi dizájnnal foglalkozó, baráti hangulatú csapat fontos tagjává válni? Szereted a változatos projekteket, a közös brainstormingokat, nagy ötleteléseket? Ha igen, nálunk biztosan megtalálod a helyed!
Csatlakozz 33 fős, fiatalos csapatunkhoz és kivitelezz velünk gyógyszertár és üzletbelsőket. Monotonitás teljességgel kizárva: itt kreatív, izgalmas belsőépítészeti feladatokkal, szakértő kollégákkal és pozitív hangulattal várunk!

A "Jelentkezem" gombra kattintással kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!