Projektmanager

  • Cég neve

    ADS Service Kft.

  • Munkavégzés helye

    1072 Budapest, Klauzál utca

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Napi kapcsolattartás hazai és külföldi partnerekkel
  • Digitális anyagok összekészítése és továbbítása a megfelelő helyre
  • A gyártáshoz kapcsolódó megrendelések koordinálása, összehangolása, adminisztrációja
  • Projektek összeállítása, ütemtervezése a határidők betartatásával
  • Különböző részlegekkel (sales, marketing) való folyamatos együttműködés

Elvárások

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Gyors problémamegoldó képesség
  • Haladó szintű informatikai ismeretek, nyitott az új programok kezelésének elsajátítására

Előnyt jelent

  • Egyéb nyelv ismerete
  • Affinitás a filmek, filmgyártás, érdeklődés a szinkrongyártás irányába
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Izgalmas munkakörnyezet, változatos feladatok
  • Betekintés a filmforgalmazás világába
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosítunk
  • Belvárosi iroda, heti pár nap home office lehetőség

Céginformáció

Cégünk az egyik vezető független filmforgalmazóként arra specializálódott, hogy minőségi filmeket juttat el több kelet-európai országba mozi, streaming és televíziós platformokon.

Kulcsfontosságú munkatársat keresünk Projektmanager pozícióra, aki koordinálja és végigkíséri a filmek útját az anyagbeszerzéstől kezdve, a lokalizálási folyamatokon keresztül, egészen a megfelelő helyre és formában való leszállításig.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével.