Projektkoordinátor

  • Cég neve

    BKK Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

BKK Zrt.

Csatlakozz hozzánk, és érezd Budapest pulzusát! A BKK-nál olyan izgalmas állásokat kínálunk, amelyekkel mindennap segítheted az emberek életét. Legyél a közlekedési forradalom része, csapatunkban a helyed!

Feladatok:

  • Közreműködés egyes közlekedésfejlesztési, illetve üzletfejlesztési projektek előkészítésében, tervezésében és megvalósításában, üzemeltetésre történő átadásában, lezárásában, illetve ezen projektfázisok szakmai támogatása.
  • Egyes projektek előkészítésére és megvalósítására vonatkozó közbeszerzési eljárások szakmai előkészítése, a közbeszerzési eljárások lefolytatásának szakmai támogatása, továbbá a kapcsolódó szerződéskötések és módosítások szakmai támogatása.
  • Bevont vállalkozók felé történő megrendelői képviselet támogatása és részvétel a szakmai teljesítések nyomon követésében.
  • Projekt előrehaladás - fenntartás nyomon követés és beszámolás támogatása.
  • Projektek, projektmenedzsment feladatainak támogatása
  • K+F projektek szervezeten belüli és kívüli, illetve RPA projektek koordinációja
  • Release menedzser feladatainak támogatása

Téged keresünk:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 1 év projektekben szerzett munkatapasztalatod van
  • Magabiztosan használod az irodai programcsomagot (MS Office)
  • Rendszerben tudsz gondolkodni, de a részletekre is nagyon tudsz figyelni
  • Asszertív a kommunikációd
  • Hatékony szervezőkészséggel rendelkezel

Előny:

  • Van, projektben szerzett szakmai tapasztalatod

Miért válassz minket?

  • Egy innovatív és elhivatott közösség tagja leszel.
  • Vezetőd nyitott az ötleteidre, támogatja a szakmai fejlődésedet és karrieredet.
  • Munkakultúránk egyik eleme a hibrid munkavégzés.
  • A belváros szívében dolgozhatsz, ahová bármikor bárhonnan könnyen eljuthatsz.
  • Megújult irodaházunkban modern munkakörnyezetet biztosítunk.
  • Éves bruttó 420.000 Ft-os cafeteriával várunk.
  • Transzparens javadalmazási rendszer szerinti fizetés.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés