Projektfejlesztő

  • Cég neve

    BAYER CONSTRUCT Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2038 Sóskút

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Román felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Turisztikai rendeltetésű és egyéb ipari szegmensű projektek fejlesztésének bonyolítása
  • A projekttevékenységet végrehajtó munkatársak támogatása
  • Projekt során felmerülő feladatok összehangolásában, koordinálásában való közreműködés
  • Szerződések és módosításaik szakmai előkészítése
  • Tárgyalásokon való aktív közreműködés
  • Részvétel partnerek kiválasztásában, kiválasztott partnerek értékelése
  • Kockázatok, változások nyomonkövetése, megoldási javaslatok kidolgozása
  • Projektdokumentáció nyilvántartása
  • Részvétel a monitoring feladatokban
  • Projekt előrehaladás felügyelete, ellenőrzése
  • Közreműködés az átadási dokumentációk összeállításában
  • Kapcsolattartás kivitelezőkkel, alvállalkozókkal, hatóságokkal – kooperációs megbeszéléseken történő részvétel

Elvárások

  • Építőmérnöki, építészmérnöki vagy egyéb releváns felsőfokú végzettség
  • Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Magyar, angol, román nyelvű kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Romániai építésügyi jogszabályok és előírások ismerete
  • Utazási hajlandóság
  • Képesség és hajlandóság önálló munkavégzésre
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • Turisztikai projektfejlesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Megbízható, stabil, hosszútávú álláslehetőség
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka fiatalos csapatban
  • Karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Cégautó

Céginformáció

A BAYER cégcsoport többségében magyar tulajdonban lévő vállalkozások összessége, amely komplex építőipari és ingatlanszakmai szolgáltatásokat nyújt ügyfelei számára. A 2002-ben alakult cég alaptevékenysége eredetileg vasbeton szerkezetépítés volt, elsősorban Magyarország területén. Mára alaptevékenységünket kiegészítve generál-kivitelezéssel, fővállalkozással, építőanyag előállítással és összetett ingatlanfejlesztési feladatokkal is foglalkozunk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja önéletrajzát!