Projektes kolléga/ Projekt Manager (építőipar)

  • Cég neve

    Ardiente Csempeház Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 450e Ft havi bér Mozgóbér Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Országos érdekeltséggel rendelkező spanyol burkolatimportőr projektes kollegát keres

Elvárások

Kérjük akkor jelentkezz, ha képes vagy

  • ügyfeleket szerezni beruházásokon, kivitelezéseken
  • terepre járni és építkezéseket látogatni,
  • kooperációra kijárni önállóan vagy kollégával,
  • lakó- és munkatereket átgondolni és javaslatokat adni elsősorban azok burkolására,
  • ajánlatokat készíteni a kiírásokra,
  • 3D-ben tervezni egyszerű gyári programmal,
  • folyamatosan újdonságokkal foglalkozni a csempéktől a zuhanykabinokon át a fürdőszobabútorokig,
  • tanulni és fejlődni, külföldi szakmai kiállításokon részt venni
  • beruházókkal, kivitelezőkkel, lakberendezőkkel, belsőépítészekkel közösen dolgozni

Előnyt jelent

  • ügyfél-, vevőközpontúság,
  • pontosság és precizitás,
  • proaktivitás,
  • jó kommunikációs készség,
  • MS Office programok készségszintű használata,
  • a saját belső informatikai rendszerünk használata,
  • önálló munkavégzés, de ha kell csapatjáték (pl. a nagyobb projektek esetében).

Amit kínálunk

Stabil, bejelentett fizetés plusz jutalék, bejárási támogatás, évvégi jutalom

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Ardiente Kft. több tízéves tapasztalattal rendelkező cég a csempenagykereskedelem és kiskereskedelem területén. Országos jelenlétével a piacon elfoglalt helye jelentős. Az Ardiente Kft. nem csupán egy csempebolt. Mi olyan élményt kínálunk ügyfeleinknek, amelynek során segítünk megteremteni álmaik otthonát. Egyedi stílusú és kiváló minőségű termékeink mellett szakértő tanácsadásunk segítségével mindenki megtalálhatja az igényeinek és ízlésének megfelelő megoldást

A jelentkezés gombra kattintva kérem küldje meg önéletrajzát