Projekt vezető

  • Cég neve

    Aero Space Power Kft

  • Munkavégzés helye

    4600 Kisvárda

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Fémszerkezetgyártási projektek teljeskörű koordinációja, aktív részvétel az erőforrás-tervezésben, mérföldkövek kijelölése, nyomon követése
  • A projekt szakmai irányítása, a gyártás felügyelete
  • Határidők betartása, betartatása, valamint az ütemezést érintő változások és fellépő kockázatok kezelése és követése
  • Projektdokumentáció összeállításának vezetése
  • Árajánlatok összeállítása, beszerzés támogatása
  • Műszaki kérdések egyeztetése a vevővel, kapcsolattartás a projekt során
  • Együttműködés a vállalaton belüli társosztályokkal
  • Elemzések készítése a projekt várható árbevétel és költség szintjéről

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Projektvezetési tapasztalat (fémszerkezet vagy fémipari gyártási területen)
  • Angol nyelvismeret középszintű ismerete
  • Magabiztos MS Office és tervező programok ismerete
  • Proaktív, megbízható, rugalmas és határozott személyiség
  • Jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • Roncsolásmentes vizsgálatok ismerete
  • Forgácsoló technológiák ismerete
  • Árajánlat készítési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Béren kívüli juttatás (SZÉP kártya)
  • Bejárási támogatás
  • Home office lehetőség a próbaidő lejárta után
  • Összetett, változatos feladatok, egyéni képzési és fejlődési lehetőségek
  • A munkavégzés helye: Kisvárda

Céginformáció

Az Aero Space Power Kft. a repülőgépipar
és az energiaipar számára MRO-megoldások
biztosítására összpontosít.
Kiváló gyártási megoldásokat, átfogó
hajtóműalkatrész-felújítási és javítási
szolgáltatásokat nyújtunk a világ legnagyobb
turbinagyártói és MRO-szolgáltatói számára.