Projekt ügyintéző

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk környezetvédelmi kivitelezési és kármentesítési feladatokra specializálódott magas- és mélyépítésben több évtizedes tapasztalattal rendelkező stabil cég.

Hozzájuk keresünk határozatlan idejű munkavégzésre új kollégát az alábbi pozícióra:

Főbb feladatok, munkák:

  • Projekt kivitelezés az alapoktól: a projekt adminisztráció támogatása, a kivitelezésekkel kapcsolatos dokumentáció kezelése, rendszerezése, illetve részvétel a projekt dokumentáció napra készen tartásában
  • A projektekkel kapcsolatos autós ügyintézés (beszerzés, postázás) ellátása Budapesten és országosan a projekthelyszínek és a központjuk között
  • Tárgyi eszköz leltár kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség vagy felsőfokú műszaki tanulmányok
  • B kategóriás vezetői engedély
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete
  • Jó szervezőkészség, rátermettség, önállóság, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés, azonnali kezdés
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Bejelentett, versenyképes fizetés
  • Azonnali kezdés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki területen szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye, ideje: Budapest – XII. kerület, teljes munkaidő, napi 8 óra
  • Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű szakmai önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!