Projekt technikus (ipari kapuk, raktártechnikai eszközök)

  • Cég neve

    QLM Logistics Solutions Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

A QLM Magyarország legdinamikusabban fejlődő komplex raktárlogisztikai szolgáltatásokat nyújtó vállalata.
Közel 250 fős cégcsoportunkban a tudás, az állandó fejlődés és a megoldásközpontúság a legfontosabb értékek.
Ember- és minőség központú munkakörnyezetünkben kiemelten támogatjuk a megfelelő munka-magánélet egyensúlyt,
illetve garantálható a hosszú távú karriercélok és szakmai sikerek megvalósítása.

Projekt technikus - ipari kapuk, raktártechnikai eszközök

Előny:

  • Szolnok, Cegléd vagy közeli vonzáskörzetében lévő lakóhely

Melyek lesznek az új munkatárs feladatai?

Új munkatársunk legfőbb feladata ipari szekcionált és gyorsmozgású kapuk, dokkolástechnikai eszközök kivitelezése lesz a megrendelt projektek keretein belül.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Ipari környezetben használatos (szekcionált, redőny, gyorsmozgású) kapuk, rámpakiegyenlítők, vetített padlójelölések, ipari biztonságtechnikai eszközök telepítése
  • Telepítés időre történő elvégzése
  • Telepítés közben esetlegesen felmerülő problémák javítása, lekezelése
  • Kivitelezés során kapcsolattartás az ügyféllel
  • E-munkalap kitöltés tablet-en

Az álláshoz tartozó elvárások:

Az ideális jelölt szerzett már tapasztalatokat kapu- vagy dokkolástechnikai, ipari biztonságtechnikai eszközök telepítésében, jó problémamegoldó, valamint konfliktuskezelő készséggel rendelkezik.

  • villanyszerelői vagy lakatos szakképzettség
  • kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • bizonyíthatóan eredményes szakmai múlt
  • B kategóriás jogosítvány
  • számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes munkabér
  • Cafeteria
  • Szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Jó hangulatú, összetartó, fiatal és dinamikus csapat
  • Rendszeres szakmai továbbképzések
  • Jól felszerelt műhelyautó

Munkavégzés helye: országosan, ügyfeleinknél