Projekt pénzügyi referens (kormány-főtanácsos)

  • Cég neve

    Energiaügyi Minisztérium

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Október huszonharmadika utca 18.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Az európai uniós, egyéb külföldi és hazai finanszírozású projektekhez kapcsolódó projektmenedzsmenti feladatok ellátása:

  • projektek költségvetésének tervezése,
  • támogatási szerződések, konzorciumi megállapodások szükség szerinti aktualizálása, illetve szállítói szerződések véleményezése,
  • likviditási tervvel alátámasztott előlegek lehívása, felhasználásának figyelemmel kísérése,
  • kiadások monitorozása,
  • elszámolhatóságot alátámasztó dokumentumok összeállítása, projekt szempontú felülvizsgálata,
  • projektek terhére elszámolt költségek analitikus nyilvántartásainak főkönyvi kivonatokkal történő egyeztetése,
  • projektek elkülönített nyilvántartásával kapcsolatos feladatok,
  • projektek időszaki és záró pénzügyi elszámolásainak összeállítása és benyújtása,
  • projekteket érintő ellenőrzések koordinációja,
  • adatszolgáltatási feladatok ellátása.

Elvárások

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség
  • Magyar állampolgárság
  • Felhasználói szintű MS Office ismerete (irodai alkalmazások)

Elvárt végzettség/képesítés:

  • Felsőoktatásban szerzett gazdasági szakképzettség

Egyéb lényeges információ:

  • határozatlan foglalkoztatási időtartam
  • a munkakör nemzetbiztonsági ellenőrzés alá eső jogviszony
  • próbaidő 6 hónap

Előnyt jelent

Projektmenedzsmenti és vagy projekt elszámolás területén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései az irányadók.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát

Céginformáció

Energiaügyi Minisztérium, Gazdasági Ügyekért Felelős Helyettes Államtitkári Titkárság Projektfinanszírozási és Lebonyolítási Osztály

Munkavégzés helye:1117 Budapest, Október huszonharmadika utca 18.
Kormányzati szolgálati jogviszony (Kit.)

Elektronikus úton a "Jelentkezem" gombra kattintva. A jelentkezők szűrése az önéletrajz és a motivációs levél, valamint a személyes interjú alapján történik.
Minden csatolandó dokumentumot egyszerre kérünk benyújtani, a hiányosan beküldött pályázati anyagot nem tekintjük érvényes pályázatnak.

Egyéb pályázati feltétel meghatározása:

  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy hozzájárul önéletrajzának a toborzási adatbázisba történő felvételéhez, és a későbbiekben történő felhasználásához
  • Ön jelentkezésének elküldésével egyidejűleg tudomásul veszi, hogy az Energiaügyi Minisztérium az álláspályázatával összefüggő személyes adatait – a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából - nyilvántartja és kezeli.

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • Végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
  • Nyelvtudást igazoló dokumentum(ok) másolata
  • Fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23) Korm. rendelet 1 sz. melléklete alapján
  • Magyar nyelvű motivációs levél (egy oldal terjedelemben)
  • Három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány a 2018. évi CXXV. tv. 82.§ (2) bekezdése alapján, vagy ennek kiállíttatására tett kötelezettségvállalási nyilatkozat

Személyes adatainak kezelése a 2016. április 27-i (EU) 2016/679 európai parlamenti és tanácsi rendelet 6. cikk (1) bekezdés a) pontján alapul. Kérjük, hogy jelentkezésének elküldése előtt olvassa el az álláspályázatra jelentkezőknek szóló Adatkezelési tájékoztatót.