Projekt Mérnök

  • Cég neve

    ROSSI Biofuel Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2922 Komárom, Kőolaj utca 2.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Részvétel meglévő berendezések fejlesztésében, új berendezések kidolgozásában
  • Beruházási projektekben való részvétel, beruházási projektek irányítása, valamint azokhoz szükséges tervezési feladatok elvégzése
  • Kivitelezési feladatok irányítása, kapcsolattartás a kivitelezőkkel, ajánlatok, rendelések, ütemezések kezelése
  • Új berendezések beüzemelésében aktív részvétel
  • Műszaki dokumentációk készítése, kezelése
  • A projekt időtervének meghatározása
  • Projekttervet készít és aktualizálja rendszeresen
  • Felelős a projektbüdzsé betartásáért
  • Felügyeli, koordinálja a projektben dolgozókat
  • Gyökérokok elemzése, fejlesztések kidolgozása,
  • Idő-, és erőforrás becslések készítése,
  • A karbantartási költségek csökkentése és az OEE növelése
  • A gépezet megbízhatóságának növelésének biztosítása, és technikai segítség nyújtás a következőkkel kapcsolatban: heti és havi analízis, hiba elhárítás és karbantartás, megbízhatóság és a folyamatosság, pótalkatrész-igények meghatározása, pótalkatrész csökkenés elemzés

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki- vagy mérnöki végzettség
  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Rajzprogramok ismerete, használata pl. CAD, Solid Edge
  • Erős műszaki affinitás
  • Felhasználó szintű Office ismeretek
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Gyártókörnyezetben szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
  • 13. havi fizetés sikeres üzleti év esetén
  • Emberközpontú vezetőség, családias légkör
  • Kihívást jelentő, változatos feladatok, kiváló szakmai fejlődési lehetőség
  • A térségben kiemelkedő éves cafetéria keret
  • Változatos céges eseményekkel és programokkal garantáljuk munkatársainknak a kiváló munkahelyi környezetet
  • Dolgozói ajánlási rendszer
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Bejárási támogatás

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el részünkre önéletrajzod a bérigény és a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.