Projekt menedzser

  • Cég neve

    Gold Record Music Kft.

  • Munkavégzés helye

    1122 Budapest, Határőr út 58.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a Gold Record zenei projektjeinek digitális megjelenésének támogatása a zenei platformokon;
  • a megjelenésekért felelős, 2 fős csapat munkájának az irányítása;
  • kapcsolattartás a zenei platformokkal és az általuk megszabott határidők betartásának biztosítása;
  • a zenekarok digitális tartalomgyártásának a támogatása és kapcsolattartás velük;
  • a megjelenések hatékonyságának visszamérése és az eredményekről beszámoló készítése a vezetőségnek;
  • a vállalat sajtómegjelenéseinek kivitelezése.

Elvárások

  • nyitottság a zeneipar működésének sajátosságai iránt;
  • pontos és prezíc munkavégzés, kiemelten a határidők betartatását illetően;
  • érdeklődés a zenei platformok működése iránt;
  • lendületes és proaktív hozáállás a feladatokhoz;
  • nyitott és közvetlen személyiség;
  • kiváló kommunikációs és önérvényesítési képesség;
  • döntési és delegálási tapasztalat és készség.

Amit kínálunk

  • részese leszel népszerű zenekarok digitális megjelenésének;
  • aktívan fogsz kapcsolatot tartani az együttesekkel;
  • a munkahelyed a budai hegyek oldalában, különleges irodai környezetben lesz;
  • vonzó kompenzációs csomagot biztosítunk.

Céginformáció

Magyarország legnagyobb független zenei kiadójaként rengeteg felkapott zenekarral állunk kapcsolatban, akiknek a digitális megjelenésének irányítását az új Projekt menedzser kezébe adjuk.  Mi megadjuk az ütemet, gyere, vedd fel a ritmust!