Projekt management asszisztens/Projekt koordinátor

  • Cég neve

    FGSZ Földgázszállító Zrt.

  • Munkavégzés helye

    8600 Siófok

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A vállalatnál futó projektek nyomonkövetése, riportok készítése, karbantartása, gondozása
  • A projekt menedzsment tevékenység illetve a projekt vezetők teljeskörű adminisztratív támogatása
  • Projektvezetők riporting feladatainak koordinációja
  • Megbeszélések előkészítése, továbbá adminisztrációja
  • Projekt menedzsment folyamatok fejlesztésének támogatása
  • Kapcsolattartás a különböző vállalati szervezetekkel

A munkavégzés helye: Siófok

A munkavégzés formája: Határozott idejű, 4 órás részmunkaidős foglalkoztatás

Elvárások

  • Felsőfokú (Bsc vagy Msc) iskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2 év szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • MS Projekt felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • IT érdeklődés
  • SAP, SPS rendszer ismerete
  • Kiemelkedő kommunikáció készség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Kívánt jellemvonások:
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Pontosság és megbízhatóság
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Proaktivitás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Regionális piacvezető munkahely
  • Szakmailag felkészült, dinamikus csapat

Céginformáció

A magyarországi földgázszállító rendszer működtetése nemcsak izgalmas feladat, hanem teljesen egyedi is. Csatlakozzon hozzánk, építsen hosszú távú karriert egy különleges szakterület megbecsült támogatójaként!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!