Projekt koordinátor

  • Cég neve

    VTS Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1087 Budapest, Hungária körút 30.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A VTS Group a világ egyik legnagyobb szellőzés- és hűtéstechnikával foglalkozó vállalata.
Értékesítési profilunk a magyar építőipari nagyberuházásoknál épületgépészeti (légtechnikai és hűtéstechnikai) berendezések forgalmazása, illetve a gépeinkhez beüzemelési, szerviz- és karbantartási szolgáltatások nyújtása meglévő és új partnereink részére.

Főbb feladatok, munkák

A VTS Hungary Kft. új munkatársat keres az alábbi feladatok ellátására:

  • Projektre értékesített épületgépészeti berendezések (légtechnika, hűtéstechnika) szerviz munkáinak szervezése, beütemezése eladás pillanatától a beüzemelésig
  • Szállítási és szerviz munkafolyamatok tervezése, szervezése, lekövetése logisztikával együttműködve
  • Napi szintű kapcsolattartás telefonon és e-mailben a megrendelőkkel, a szerelőkkel, a műszaki teammel és az üzletkötőkkel
  • Folyamatban lévő projektek eseti helyszíni ellenőrzése, koordinációja
  • Napi együttműködés kollégákkal, megrendelőkkel és alvállalkozókkal
  • Légkezelőkhöz és hűtéstechnikai berendezésekhez kapcsolódó eseti alkatrészek rendelése/beszerzése
  • Műszaki osztállyal egyeztetni az ügyféltől érkező szakmai kérdésekről és az esetenkénti helyszíni műszaki bejarásokról
  • Munkalapok utánkövetése, kiértékelése, szükséges javító intézkedések megtétele
  • Technikusok/alvállalkozók beosztása
  • Utókalkulációs ajánlatok elkészítése
  • Értékesített és kalkulált munkákról a munkák elkészülte után javaslatot tesz a jövőbeni ajánlatok folyamatos fejlődése érdekében

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Műszaki területen szerzett minimum középfokú végzettség
  • Erős projektvezetői szemlélet
  • Hűtéstechnikai ismeretek
  • Angol nyelvismeret
  • MS Office rendszerek felhasználói ismerete
  • Munkaszervezésben és ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • B-kategóriás jogosítvány

Leendő kollégánk az alábbi tulajdonságokkal rendelkezik:
  • Kiváló problémamegoldó képessége van
  • Kiváló rendszerszemlélettel és szervezőkészséggel bír
  • Logikus gondolkodása van, lényeglátó
  • Jól kommunikál
  • Csapatban és önállóan is képes feladatait ellátni
  • Jól kezeli a munka során adódó váratlan helyzeteket

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Épületgépész gyakorlati ismeret és terepi tapasztalat
  • Hasonló területen/projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Középszintű aktív angol nyelvtudás írásban és szóban

Amit kínálunk

  • Modern irodaházunk tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető (1-es villamos , M2-es metró a közelben)
  • Boltok, étterem, gyógyszertár, csomagpont 5 perc sétával elérhető
  • Klasszikus irodai munkarend, szabad hétvégékkel és ünnepnapokkal
  • Ha tanulni szeretnél, rugalmasan tudjuk kezelni
  • Munkádat versenyképes fizetéssel, sikeres üzleti tervteljesítés esetén negyedéves bónusszal honoráljuk
  • Csapatépítő programokkal színesítjük közösségi életünket
  • Azonnali kezdéssel is várunk csapatunkba!